Doručenie aj počas karantény kamkoľvek v SR

21.07.2021
Autor: Kvety.sk


Shop roku 2020

Na www.shoproku.sk mohli zákazníci hodnotiť svoju spokojnosť s ich vykonanými nákupmi na slovenských e-shopoch za rok 2020. Spolu s hlasovaním zákazníkov, hodnotila slovenské e-shopy aj odporná porota v 13 kategóriách a 43 podkategóriách. V každej kategórii bola vyhlásená Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky. O hodnotenie a získanie Ceny kvality sa mohli zapojiť e-shopy, ktoré používajú službu “Overené zákazníkmi a sú držiteľmi certifikátu tejto služby.

Internetový portál Heureka.sk vyhlásil v súťaži ShopRoku tie najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2020. Teší nás, že spoločnosť Kvety.sk získala cenu kvality v ankete SHOPROKU2020 v kategórii DARČEKY a ZÁBAVA.

Dlhé roky kladieme dôraz na spokojnosť zákazníka, kvalitu produktu a zákaznícky servis. Sme šťastní, že našu prácu zákazníci ocenili a vnímajú nás ako stabilného partnera, ktorý nesklame ich očakávania.

Sme tu pre Vás od roku 1999, naše skúsenosti, dlhoročná prax a láska k práci nás posúvajú vpred, motivujú prinášať Vám novinky a nové projekty! Tešíme sa na všetky ďalšie príbehy, ktoré s Vami budeme môcť prežívať/aranžovať!

Tím Kvety.sk
Ďalšie články