Garancia kvality a čerstvosti kamkoľvek

Ballantines 12r. 0,7 l

35,99 € s DPH

i Kúpou získate 35 lupeňov

Whisky Ballantine's je synonymom klasiky, elegancie a nadčasovosti. V roku 1827 založil George Ballantine v meste Edinburgh exkluzívny obchod špecializovaný na predaj prísne selektovanej whisky a začal tak nové obdobie popularity tohoto nápoja vo svete. Ballantine's Finest vďačí za svoju neopakovateľnú chuť ideálnemu spojeniu viac ako 40 jednosladových whisky zo všetkých kútov Škótskej vysočiny. Whisky Balantine's bola ocenená britskou kráľovskou rodinou udelením signatúry kráľovnej Viktórie a kráľa Eduarda VII.

EAN: 8287
Krajina pôvodu: Škótsko
Balenie: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 %
Dostupné skladom
 

Dobry den, chcem sa podakovat vam za dorucenie darcekov a hlavne kytic ktore velmi potesili moje zname,boli uzasne az nad mieru prekvapene,tymto vam chcem este raz velmi pekne podakovat za krasne kytice ktore aj mna potesili ked poslali foto.....prajem vam vela spokojnych zakaznikov.

Ľubica / Slovensko

Ďalšie vyjadrenia

Jozefa

Z kytice Grande žlté ruže sa dnes bude tešiť Jozefa - Praznov

Lubica

Z kytice Elite červené ruže v pletenom srdci sa dnes bude tešiť Lubica - Trebišov

Kto sa ešte bude tešiť?

Ivana Stanclová
Milujem kvety, preto ich nosím neustále so sebou aj na koži. Kvetmi sa obklopujem často a rada a preto ma nesmierne teší nová príchuť Zlatej studne – dotyk kvetov. Spojenie kvetovej edície tejto pramenitej vody v spolupráci s kvetmi.sk a kyticou inšpirovanou práve Zlatou studňou – lotosový kvet, je veľmi krásne.
blogerka a vizážistka
Ivana Stanclová
>
<

Kvetinové menu