V prípade otázok nás kontaktujte

Náš príbeh

Bol rok 1999 a nám k srdcu prirástli kvety. Odvtedy rastú aj naďalej. Veď ako inak. Náš príbeh rozkvitol v srdci stredného Slovenska v obci Kriváň na Podpoľaní. Tradičným symbolom regiónu je Rozeta, ktorá pochádza z francúzskeho slova rosette - ružička. A to nemôže byť náhoda. Vďaka symbolu rozety sme si uvedomili, že lásku ku kvetom sme zdedili po našich predkoch a je v nás hlboko zakorenená.

Rozeta pri pohľade zhora pripomína rozvíjajúci sa kvet a jej originálny tvar bol základom pre naše logo. Zároveň ho tvorí otvorená darčeková krabica a dve prepojené srdcia. Lebo o tom to je. Byť si s niekým blízky na diaľku, potešiť ho a pripraviť mu prekvapenie. Logo je tomu symbolom, preto sme doň vložili myšlienky šírenia radosti a obdarovávania.

Láska ku kvetom tak už nerastie len našich v srdciach, ale aj v rukách, cez ktoré nám prešli stovky tisíc kvetov a predovšetkým, vo vás.

Začiatok nášho príbehu

 

Začíname

Značka Kvety.sk sa ako prvá na Slovensku začala špecializovať na online predaj a donášku kvetov. Cieľom nášho konceptu je kvety nielen doručiť, ale hlavne poskytovať službu, vďaka ktorej môžete potešiť tých, na ktorých vám záleží. Jednoducho chceme, aby ste si mohli byť blízki aj na diaľku.

Láska a gentlemanstvo

Stačilo zabaliť kvety do peknej darčekovej krabice a zrazu vznikla celkom nová možnosť. Z mužov sa stávajú gentlemani a dámy môžu naplno vyjadriť svoje pocity a lásku k rodičom i najbližším, aj keď práve nie sú nablízku.

Vášeň a zážitky

Darovanie kvetov je predovšetkým o krásnom okamihu, kedy ich niekto dostane. Práve vtedy znejú tie najkrajšie slová alebo sa v nás prebúdzajú úprimné city. Preto neustále rozvíjame náš unikátny koncept doručovania kvetov, aby bol zážitok z neho čo najkrajší. Čerpáme z našich skúseností, hľadáme inšpirácie a počúvame vaše nápady.

Aranžujeme vaše príbehy

Len máločo je vhodné na toľko životných príležitostí ako kvety. Potešia pri sviatkoch, významných udalostiach, ale aj len tak. Preto sa snažíme, aby bola každá kytica jedinečná, rovnako ako vaše príbehy.

S láskou aranžované

Pri darovaní kytice máte len jednu šancu. Preto sa snažíme, aby bola táto chvíľa čo najvzácnejšia a zapamätateľná. Každú kyticu viažu naši floristi a balia do darčekových krabíc, čím znásobujeme emóciu, ktorú pri doručení darček prináša.

Kvetinové menu

Darovanie kvetov je pozvánka mať sa chvíľu krajšie. Vtedy sa môžete uvoľniť a vychutnať si slová, ktoré s kvetmi zazneli. Preto sme ponuku rozšírili o doplnkový sortiment, aby ste si mohli užívať vône, chute aj pohľad na daný okamih. 

Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť a úspech nášho partnera je naším úspechom.