Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Sweet červené ruže, ľalia a skimmia



Očarujúca kytica spája krásu červených ruží, symbolu vášne a lásky, s jemnosťou bielej ľalie, ktorá vyjadruje eleganciu a čistotu. Doplnky v podobe sviežeho eukalyptu a textúrovanej skimie pridávajú kytici moderný šarm a prírodný akcent. Harmonická kombinácia farieb a vôní robí z tejto kytice dokonalý darček na vyjadrenie hlbokých citov a na spríjemnenie akéhokoľvek výnimočného momentu.


47.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Zajtra 26.11.2025
Osobný odber - Dnes 25.11.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

30 cm Výška 35 cm Priemer
EAN: 52387
Kvety: Ľalie / Ruže / Eukalyptus
Štýl väzby: Moderné kytice - Sweet
Materiál: Živé
Farba: Červená
Príležitosti: Z lásky / Výročie / Narodeniny
Určenie: Žena / Mama / Babka
Dostupnosť: Skladom

10 x Eucalyptus Cinerea 40 cm rez.10/zv.
1 x Ľalia biela rez
10 x Pistacia - lentiscus list 10/zv.
2 x Motyl dekoracny stipec
3 x Skimmia mix rez 3/zv.
7 x Ruža Grande cervená 40cm rez
0.1 x Stuha maxi satén 0,6cm bal
0.2 x Papier dekoračný mix bal

Kytice sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

LB

Maximálna spokojnosť či už s doručením, alebo komunikáciou.... Veľká ústretovosť zo strany dodávateľa, možnosť objednávky upraviť ešte pred doručením... Ja osobne som MAXIMÁLNE SPOKOJNÁ.... ️. Vrelo Odporúčam každému kto chce urobiť radosť či už niekomu v rodine, alebo priateľom...

Lucia, Bardejov 1

BR

Nadherne Kvety uz ako aj vzdy. Super Organizacia a dorucene na cas. Pre moju Mamu vzdy ten najkrajsi Darcek su Kvety. Je skvele potesit niekoho aj takto na dialku. Urcite vyuzijem Vase sluzby aj do buducna. Dakujem krasne.

Beatrice, Radola

AM

Krásne čerstvé kvety, pekne zabalené, rýchlo dodané.

Alena, Milpos

PN

Výborne veľká spokojnosť

Peter, Nizna

EK

Takúto službu som využila prvý krát. Určite by som ju využila znova, kvety boli starostlivo zabalené, pekné. Bol to darček k narodeninám. Výhrady mám ale k prepravcovi. Napriek tomu že bola krabica označená že sú v nej kvety bolo vidieť že s ňou nebolo tak i zaobchádzané. Košík s kvetmi bol prevrátený a niektoré kvety aj polámané, je to škoda... Kazí to potom celkový dojem e-schopu. Napriek tomu dávam 5* a verím že "vychytáte muchy" k maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Eva, Kosice 1

JL

Super

Ján, Liptovska Luzna

BD

Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.

Branislav, Dobra Niva

PL

Krásna kytica aj s malým darčekom! Fotené 4 dni po prevzatí a keď sa o ňu človek stará, vydrží krásna naozaj dlho

Pato, Lehota Nad Rimavicov

GB

Uplne perfektne, velmi jednoduchy proces, bezchybne dorucenie a aj kvety boli krasne. Urcite odporucam:)

Gabriela, Bratislava 4

JB

Maximálna spokojnosť so službami :)

Ján, Byster

DV

Krásna kytica, rýchlosť, spoľahlivosť

Daniela, Vydran

DP

Veľmi neprehľadná stránka a chaotické hľadanie Po dopatrani sa k produktu ale všetko tip top. Kvietky prišli precízne zabalené v deň ktorý som si sama zvolila bez pokolenia omeškania komplikácií

Dorota, Presov 1

RD

Kytice nádherné, dorucenie rýchle

Ruska, Detvianska Huta

JK

Veľmi dobrý výber krásnych kytíc s expresným dodaním

Ján, Kravany

TH

skvelá komunikácia, ochota a ústretovosť. kytice krásne, spoľahlivosť doručenia výborná!

Tomas, Horna Trnavka

BS

Velmi spokojni s kvetmi, krasne prevedenie.

Blanka, Svrbice

AV

Excellent service - thank you! First time I used kvety’s services, came across via online search. Wanted to surprise my dear friend abroad; definitely worked! Easy navigation through the website, nice selection of products/ flowers, loved the option to upload photos to personalise wish and all at affordable price. Will definitely be returning again - thank you!

Alzbeta, Velke Kozmalovce

MH

Ďakujem , bol som veľmi spokojný.

Miloš, Halic

AT

Maximálna spokojnosť, ďakujem veľmi pekne

Anna, Tovarne

MM

všetko výborne, kvety prišli v super stave

Marek, Moravsky Svaty Jan

MK

Super

Milan, Kosice

IC

Dakujem za donasku. Z KVETY.SK som neobjednala kyticu prvykrat a urcite nie posledny. Viem,ze mala byt dorucena vcera ale doslo z mojej strany k nedorozumeniu a preto som rada, ze dnes hned rano kurier odovzdal kyticu. Urcite objednam aj nabuduce.

Ingrid, Cadca

šP

Všetko super, na čas, kvety došli nádherné. Určite odporúčam

šimon, Pstrusa

DP

Kvety splnili účelu, a to darček k 40tym narodeninám, už po druhý krát dom objednala a som nadmieru spokojná

Daniela, Podivin

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Sandra

Z kytice Kytica eukalyptus In eterno tmavo ružová hortenzia sa dnes bude tešiť Sandra - Selec

Anna

Z kytice Kytica Zimona 44 sa dnes bude tešiť Anna - Beckovská Vieska

Kto sa ešte bude tešiť?