Lupeňový systém

S Kvety.sk získate vždy niečo navyše. Každý zákazník získa nielen darčekové balenie, kvalitné kvety a prvotriednu pohľadnicu s venovaním, ale Vám vrátime aj časť Vašej úhrady. Z každej uhradenej objednávky Vám darujeme niekoľko lupeňov, ktoré môžete použiť namiesto peňazí pri Vašej ďalšej objednávke. Zoznámte sa bližšie s našim Lupeňovým systémom.

Čo je lupeňový systém?

Lupene od Kvety.sk predstavujú bonusový systém pre všetkých online zákazníkov internetového portálu www.kvety.sk a www.kvety.sk/trade. Pri Vašej registrácii sa Vám automaticky vytvorí aj lupeňové konto, v ktorom si môžete v každom okamihu skontrolovať aktuálny počet Vašich lupeňov. Pri každom produkte môžete nájsť ikonu lupeňa s plusovou číselnou hodnotou. Toto číslo predstavuje počet lupeňov, ktoré Vám zapíšeme do Vášho lupeňového konta pri vystavení a uhradení objednávky na tento produkt. Hodnota 1 lupeňa je stanovená na 0,01 Eur.

Lupeňový systém
Pri nákupe kytice na www.kvety.sk získate okrem krásnej kytice a dobrej ceny aj istý počet lupeňov. Tieto sú vždy pri názve kytice.
Lupeňový systém
Hodnota 1 lupeňa sa rovná 0,01 Eur.
Lupeňový systém
Vaše zozbierané lupene môžete využiť pri ďaľšom nákupe
a získate tak zľavu z ceny tovaru.

Ako celý proces funguje?

Na stránkach www.kvety.sk si vyberiete z ponuky produkt napríklad kyticu Bailando v cene 29.69 €. Hneď pri názve kytice je zobrazený počet lupeňov za tento produkt. Po zaplatení objednávky pribudne na Váš lupeňový účet 9 ks nových lupeňov. Históriu získavania a použitia lupeňov si môžete skontrolovať vo Svojom Prehľade v časti Moje lupene. Zíkané lupene sa zobrazuju zostupne od najnovších po najstrajšie. Vedľa ružového lupeňa sa vždy zobrazuje aktuálny stav Vášho lupeňového konta. Pri Vašej ďalšej objednávke sa Vám v nákupnom košíku zobrazí možnosť využiť Vaše nadobudnuté lupene ako zľavu. Stačí len kliknúť na tlačítko “Použiť lupene” a hodnota lupeňov bude odpočítaná.

Zásady lupeňového systému

Do lupeňového systému môžu byť zaradení len zákazníci, ktorí sú registrovaní na stránkach spoločnosti Kvety.sk, s.r.o.
Lupene sú priraďované automaticky z riadne vystavených a zaplatených objednávok.
V prípade, že si zákazník bude želať objednávku stornovať, lupene za stornovanú objednávku budú z jeho účtu odpísané.
Získané lupene sú neprenosné na iného zákazníka, platia len pre jeden používateľský účet.
Lupene je možné využiť len ako zľavu na novú objednávku, finančné vyrovnanie nie je v rámci zásad systému prípustné a nie je naň žiadny právny nárok.
Časové obmedzenie na vyčerpanie svojho konta sú 3 roky od poslednej aktivity na používateľskom konte. Po tomto termíne môže spoločnosť nazbierané lupene stornovať bez predchádzajúceho upozornenia používateľa.