Doručenie bez obmedzení v SR

Mrva&Stanko Sauvignon Galileo, ČachticeVíno žltozelenej farby, s bohatou vôňou ovocno-rastlinných tónov, najmä zrelých egrešov, zelenej broskyne, žihľavy a lúčneho medu. ... Viac


13,59 € s DPH


Dostupné skladom

 

Popis

Víno s výrazným chuťovým vnemom, s dominujúcou chuťou egrešov, žihľavového extraktu a dužiny grapefruitu, s vábinými kyselinami a vyrovnanou, jemne korenistou dochuťou.

V dobe, keď trh i celá spoločnosť ešte len hľadali cestu k dobrému vínu, predstavila firma Víno Mrva&Stanko slovenské víno ako moderný nápoj. Víno ako obraz dynamickej krajiny, ktorá je schopná ponúknuť Európe až neobvykle odrodovo čisté víno. Víno harmonické v chuti i vôni, ľahučké ako vánok, plné mladistvej sviežosti, jasu a dovtedy takmer neznámych ovocných tónov, to bola jasná výzva všetkým starým typom vín.

Špecifikácia

EAN: 8352
Krajina pôvodu: Slovakia, Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Čachtice
Odroda vína: Akostné víno s prívlastkom - neskorý zber, Odroda: Sauvignon
Balenie: 0,75 l
Cukornatosť: suché
Obsah alkoholu: 13 %
Značka / Výrobca: Mrva&Stanko / Víno Mrva & Stanko, a.s. Orešianska 7/A, 917 01 Trnava (Víno Mrva & Stanko, a.s. Orešianska 7/A, 917 01 Trnava )
Ročník: 2018
Farba: biele

Dobry den, Prave mi volala mama so slzami v ociach, ze dostala prenadhernu, sviezu kyticu. Moja mama ma v tento den aj narodeniny, o to silnejsi bol aj zazitok. Uz som par krat vyuzil Vase sluzby, ako vzdy, tak aj teraz ste nesklamali. Profesionalne a na vysokej urovni, ostava len dufat, ze Vam to ostane aj nadalej. Toto je super stranka pre ludi, ktori su za hranicami a chodia domov mozno raz za rok, ku ktorym patrim aj ja. Velka vdaka celemu kolektivu.

Beáta / Anglicko

Ďalšie vyjadrenia

Perla

Z kytice Prestige ružové ruže sa dnes bude tešiť Perla - JESENSKE

Valeria

Z kytice Jarona 6 sa dnes bude tešiť Valeria - BARDEJOV 1

Kto sa ešte bude tešiť?

Michaela Spodniaková
Tie najkrajšie kvety počas celého roka, rýchle doručenie a milí ľudia - to všetko sa skrýva za Kvety.sk. Ďakujem, že mi doma pravidelne dotvárate atmosféru voňavou kytičkou.
Blogerka a fotografka
Michaela Spodniaková
>
<