Špecifikácia
Oblubene vino.
Marta, Košice - Nad Jazerom
Skvele sluzby kvety.sk ….kvety boli aj po tyzdni stale krasne. Dakujem :)
Martina, Huncovce
Z pohľadu osoby žijúcej v zahraničí maximálna spokojnosť. Často objednávam mamke kvety takže mám už nejaké skúsenosti. Služby na profesionálnej úrovni a bezproblémovosť hladko a rýchlo. Plusy, ktoré iné firmy nemajú (ako napr. F…a.sk)čím som bola nadmieru spokojná tu, je 1.obdŕžanie emailu, že kvety boli doručené (nemusíte vyvolávať a zisťovať či kvety boli doručené); 2.kytica je reálne taká ako na fotke a stav kvetov ideálny(inde som bola veľmi sklamaná ako kvety úboho vyzerali v skutočnosti pričom boli predražené).Za malý poplatok doručenie do 14 tej hodiny kvety prišli už ráno. Z mojej strany určite budem objednávať cez túto firmu. Jednoznačne odporúčam.
Daniela, Hlohovec
Nádherný tovar a veľmi príjemný, ústretový personál, ktorý rád a odborne poradí a pomôže. Ďakujem
Jana, Dubnica Nad Vahom
Som veľmi spokojná s prístupom, dodaním a aj tovarom, ktorý mi bol doručený. Kvety sú krásne. Ďakujem a určite vaše služby využijem aj v budúcnosti
Natally, Okruzna
Som nadšená z tejto možnosti potešiť niekoho, s kým sa v tejto ťažkej dobe nemôžem stretnúť a som šťastná, že aj mňa samú mohli moje kamarátky potešiť prostredníctvom vašej donáškovej služby. Máte krásny výber darov aj balenia a doplnkov! Vďaka vám môžeme dať našim blízkym najavo, že na nich myslíme!
Zuzana, Liptovsky Hradok
Krásna kytica aj s malým darčekom! Fotené 4 dni po prevzatí a keď sa o ňu človek stará, vydrží krásna naozaj dlho
Pato, Lehota Nad Rimavicov
Dakujem, za uzasny a rychly servis! Kyticka prisla krasna a vcas! Urcite vyuzijem vase sluzby zas!
Denisa, Zeleziarne
Ďakujem za vybavenie požiadavky.Dorucena včas a bez chyby.Spokojnost na
Soňa, Hrinova
Zo službami som bola nadmieru spokojná, ochotný customer Service, kvety dokonaleĎakujem 100% odporucam
Gabriela, Ludrova
Som spokojná. Kvety došli v poriadku a sú nádherné.
Melinda, Bystrany
Krasne kytice a velky vyber. Super dohoda, vsetko pripravene podla objednavky a vyzdvihnute par hodin po objednani a vydajne miesto dobre oznacene priamo v meste, len na google mapach este nemaju tie cesty a stavby zadane, takze to bolo tazsie ale vdaka miestnemu znaceniu v pohode vsetko. Vrelo odporucam a dakujem za super sluzbu. Nech sa dari.
Lukáš, Ohrady
Som nadmieru spokojný s rýchlosťou zásielky ako aj s kvetom , skvelý darček určite len odporúčam. Nieje čo vytknúť.
Esc, Limbach
Krásna kytica k narodeninám veľmi potešila :) rýchle dodanie veľká spokojnosť :)
Katka, Kalinka
Aj vďaka kvety.sk Môžme prinášať spokojnosť medzi našich zákazníkov. Ďakujeme
Pohrebníctvo, Humenne
Ja som kyticu nevidela, ale oslavenkyna bola nadsena. Krasne kvety, super balenie a k tomu mile prekvapenie od vas vo forme maleho darceka. Pan kurier bol mily. Vsetko tip-top. Spokojnost a urcite vase sluzby vyuzijem aj v buducnosti. Odporucam Kvety.sk. Dakujeme
Adriana, Hronsky Benadik
Ponúkate pestrý výber krásnych a čerstvých kvietkov a milých darčekov s promptným a profesionálnym doručením. Rodičia sa náramne potešili bohatej kytici ruží aj sladkému balíčku k 50. výročiu svadby. Naše prekvápko zafungovalo perfektne, aj slzy radosti im obom vyhŕkli a to sú tie úžasné momenty plné skutočných radostných emócií.
Zuzana, Zvolen
Dakujem krasne, velka spokojnost
Viera, Senica
Kyticu som objednávala pre mamku k narodeninám v kútiku duše som dúfala, že sa aspoň trošku bude zhodovať s obrázkom na stránke. Skoro mi spadla sánka keď mi mamka poslala fotky a hneď uplakane, dojate plakala do telefónu akú prenádnernú kyticu dostala. SKVEÁ SLUŽBA, 100% ODPORÚČAM, URĆITE JU VYUŹIJEM ČOSKORO ZAS :). Naozaj ďakujem za takú skvelú skúsenosť.
Lucka, Kosicka Nova Ves
Spokojnosť, kytica veľmi potešila.
Peter, Sladkovicovo
Ďakujem veľmi pekne za krásnu orchideu pre Maminu, ku dňu Matiek..
Majka, Trebatice
Donaska uplne bez problemov, nacas. Kytica je v skutocnosti este krajsia ako na fotke, a to som si myslela, ze to urcite nebude. Dakujem krasne, velmi ste ma prekvapili a my sme potesili. Urcite sa vratime ako spokojni zakaznici
Lucia, Limbach
Velmi spokojni s kvetmi, krasne prevedenie.
Blanka, Svrbice
Perfektná kytica, perfektné načasovanie!
Tatiana, Oreske

Z kytice Amore ružové ľalie sa dnes bude tešiť Ingrid - RUZOMBEROK

Z kytice Dôkaz lásky krémový sa dnes bude tešiť Katarína - LEVICE 5