Špecifikácia
30 cm Výška 18 cm PriemerDarčeky sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.
Frederika, Veľké Zálužie
Martina, Podkonice
Dominika, Klokočina
Vsetko super .priehladna stranka pestry vyber kytic a.kvetov...kytica sa pacila Jedno nejak trosku panov kurierov uvedomit ze odovzdavaju dar potesenie a nie nejake letaky inak vsetko ako ma byt ... Splnilo ucel...Dakujem
Martin, Galanta
Som velmi spokojna s rychlo vybavenou objednavkou a dorucenim. Oslavenkyni sa kytica tiez velmi pacila. Maximalna spokojnost!
Karin, Sasova
Bola spokojna a ja nasledne tiez
Tomáš, Presov
Ďakujem za krásne kvety a rýchle doručenie v Sobotu.
Erik, Ohrady
Objednali sme dve smútočné kytice do BA.Sú krajšie ako na obrázku a oceňujem spôsob balenia...kvety sú krásne a čerstvé.
Marcela, Oreske
Aj v tejto ťažkej dobe pomáhate prejaviť tým najkrajším spôsobom lásku, nádej, vďaku našim blízkym. Ďakujem, želám veľa sily a elánu k práci a všetko dobré aj Vám
Babka, Halic
Doručenie kvetov presne načas, kvalita TOP, komunikácia super. Kto chce využívať Online nákupy tu je na správnom mieste. Vďaka. Určite u Vás budem aj naďalej zákazníkom.
Pavol, Kriváň
Maximálna spokojnosť z mojej strany.Odporučam.Ďakujem
Milan, Trebisov
Krasna kytica, takmer ako na fotke. Jasna komunikacia. Kedze som objednavala prvykrat, bala som sa, ci kvety vydrzia zasielku a ci nebude v baleni faktura. Kvety boli cerstve, vo vode, v krabici, venovanie bolo na darcekovej karte a krasne zabalene v obalke (faktura prisla mailom). S prvou zakazkou som velmi spokojna. Jedine, co by som vytkla - nebolo mozne doručenie na Silvestra, takze narodeninova kytica prisla o den skor. Aj podla ostatnych recenzii spolocnosti odporucam zvazit zabezbecenie donasok interne, nie cez externu kuriersku spolocnost.
Silvia, Zakovce
Veľmi pekne ďakujem za krásnu kyticu pre maminku a zvlášť pre skóre doručenie.
Splň, Nitra
Krásna kytica, rýchlosť, spoľahlivosť
Daniela, Vydran
Spokojnosť
Jakub, Mala Lehota
Nádherná kytica kvetov bola doručená v termíne. Všetko prebehlo úplne hladko, určite odporúčam :)
Pavlína, Hudcovce
objednévka bola dodanána presne dohodnutý termín, krásne zabalená, a kvalitný a pekný darček spôsobil veľkú radosť
Olga, Bratislavaa
Krásna ako vždy, len tento krát prišla celkom zvadnuta :/ hlavne slamienky to neprežili (stiahli dosť vody a spadli) a ostatnym tá voda chýbala .. aj tak manželku potešili ️ ďakujem
Jozef, Lomnica
Sme prvy krat objednávali smútočnú Ikebanu. Veľmi pekná a zodpovedá zobrazeniu. Rýchle dodanie a pekne zabalené. Maximálna spokojnosť. Určite budeme odporúčať.
Stefan, Zeleziarne
Veľká spokojnosť :)
Jakub, Sirnik
Krásne kytice, rýchle dodanie, pekné balenie aj venovanie
Michal, Horne Oresany
Dlhorocna maximalna spokojnost.
Jozef, Moravske Lieskove
Dorucene na termin, krasne cerstve kvety akoby teraz odrezane. Nadherna kytica urobila vela radosti!
Anna, Ziar Nad Hronom
Som veľmi spokojná s doručením nádhernej narodeninovej kytice. Viazanie bolo ako na obrázku a kvety boli krásne a čerstvé. Pán kuriér z Kvety.sk bol tiež veľmi milý. Aj nabudúce a odporúčam.
Alexandra, Horne Semerovce
Z kytice Kytica eukalyptus In eterno fialová hortenzia sa dnes bude tešiť Jaroslava - Prešov
Z kytice Elite červené ruže zima sa dnes bude tešiť Antónia - Jarovnice