Špecifikácia
Majú tu krásne, rôzne vecí ,dnes som si kúpila ratanove črepníky
Vlasta, Pezinok
Vadilo mi iba to že to doručuje spoločnosť DPD
Maroš, Nalepkovo
So službami obchodu kvety.sk som veľmi spokojná.Službu som osobne využila prvýkrát.Z tohto obchodu som už aj ja dostala kvety krásnu kyticu a na základe toho som teraz darovala kvety k narodeninám aj ja.Obdarovaná sestra bola prekvapená a kytica sa jej veľmi páčila.Ďakujem za takúto možnosť.
Judita, Chynorany
maximálna spokojnosť, kvety krásne a objednávka prišla načas
Peter, Nalepkovo
100% spokojnosť
Svetlana, Vrutky
Good way to surprise anyone. Flowers Delivered OK. But pay attention with the confirmation, it is not sync with the delivery. Email support answers very fast.
Magnus, Presov 1
Kvety boli doručené v perfektnom stave a sú nádherné. Dakujem veľmi pekne. Sestra sa veľmi potešila.
Katarina, Svrbice
uzasna kyticka a bezproblemove dorucenie
Ivana, Petrovany
Kytica - nádhera, dodanie - bez závad, doprovodné oznámenie - 0 bodov. Škoda.
Daniel, Zemianske Kostolany
Všetko prebehlo bez problémov, kvety boli čerstvé. Takže spokojnosť. :)
Tomáš, Tvrdosin
Veľká spokojnosť odporúčam
Katarína, Kezmarok
Ďakujem, všetko prebehlo podľa predstáv.
Viera, Kosicka Nova Ves
Ďakujem za príjemnú, milú komunikáciu. A za krásne kvety...
Antonia, Zalobin
Nadherna kytica maximalna spokojnost vrelo odporucam a dakujem.
Jana, Zakovce
Všetko prišlo na čas ako malo a neporušené
Jakub, Martin
kvety boli doručené v termíne , čerstvé tak ako bolo objednané. krásne - ďakujem
Maria, Stara Lubovna
Nadherna kytica,donaska nacas,slzicky dojatia. Spokojnost nadovsetko. 100% odporucam.Dakujem velmi pekne.
Jaroslava, Okolicne
Krásna kytica aj taštička s venovaním a darčekom hyacintom v kvetináči potešila maminu ďakujem .
Monika, Vysna Pokoradz
Donáška kvetov, na ktorú sa dá spoľahnúť. Servis spoločnosi Kvety.sk som využil niekoľkokrát a vždy úplná spokojnosť.
Stanislav, Kysucke Nove Mesto
Jednoducho dokonalé
štefan, Dubrava
Kvety som objednávala už viackrát a nikdy nesklamali! Rýchle doručenie na presný termín a krásne, čerstvé kvety, odporúčam.
Barbora, Snina
Profesionálna služba, bezproblémové doručenie.
Alena, Pticie
Super, večer o 6 objednané a nádherná kytička dorazila na druhý deň na obed. Všetko tak ako na fotto . Vždy sme spokojní
Katarina, Bratislava 5
Dakujem za donasku. Z KVETY.SK som neobjednala kyticu prvykrat a urcite nie posledny. Viem,ze mala byt dorucena vcera ale doslo z mojej strany k nedorozumeniu a preto som rada, ze dnes hned rano kurier odovzdal kyticu. Urcite objednam aj nabuduce.
Ingrid, Cadca

Z kytice Kytica gypsophila a červená ruža sa dnes bude tešiť Anna - Čadca

Z kytice Amore farebné ľalie sa dnes bude tešiť Mudr. Zuzana - BRATISLAVA