Špecifikácia
14 cm PriemerFlower boxy sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.
Ďakujeme za rýchlu donášku a nádhernú kytičku ️ mamka bola nadšená
Gusto, Zvolen
Kvet sú zakaždým krásne, čerstvé. Avšak pri poslednej objednávke som bola trochu sklamaná kvôli venovaniu. Dala som kvalitnú fotku a venovanie prišlo v zlej kvalite také zrnité. Inak všetko super. Som spokojná.
Marcelka, Kosice 1
Včasné doručenie, dobrá komunikácia
Dáška, Zemianske Kostolany
Veľká radosť :) darček prišiel načas a v perfektnom stave. Odporúčam túto donášku.
Dominika, Luzianky
Dobre ceny, vizuálne veľmi príťažlivé kytice
Dušan, Snina
Nadherne kytice, v skutocnosti Este krajsie ako na fotkach! Jednoducha objednavka, krasne karticky robia, vzdy aj s mnou vybranou fotkou, dorucenie na cas. Super komunikacia... Nikdy som nemala problem a babka sa vzdy hrozne moc tesila! Naposledy aj cokoladky pribabili k darceky, super service a pristup! Urcite kvety iba cez kvety.sk!!!
Zuzana, Visolaje
Nádherná kytica kvetov bola doručená v termíne. Všetko prebehlo úplne hladko, určite odporúčam :)
Pavlína, Hudcovce
Kytica prekrásna. Avšak prišla celá zamrznutá, a to doslova. Voda, ktorá má udržať kyticu pri živote bola len ľad. Samozrejme za to nemôže obchod ale prepravná spoločnosť 123kurier. Kytica tak nedýchala životom, skôr bola nešťastná
Norbert, Makov
Ďakujem za bezproblémové doručenie kvetov!!! A za milé darčeky!
Nadezda, Vranov Nad Toplou
Široký výber kytíc, v tejto dobe lockdownu padne vhod doručenie až domov, bezpečne zabalené a mini kvietok v kvetináči ako darček je super :)
Dávid, Moravske Lieskove
Skvelý tip na darček, dokonca aj na poslednú chvíľu:)
Katarína, Vlkanova
Dostal som balík ktorý bol v katastrofálnom stave kvôli kuriérskej spoločnosti hneď som to odfotil a poslal email čo sa stalo. Kvety.sk mi hneď odpísali a hneď vyriešili problém ďalšou zásielkou. Klobúk dole pred tým ako rýchlo a efektyvne sme to vyriešili Ďakujem za ich servis a odporucam všetkým zákazníkom
Samo, Milpos
Very pleased and satisfied with the service provided. Recommended.
Jakub, Lucivna
Krasne kvetinky, super balenie, rychly dovoz
Roland, Horna Trnavka
Krasna velka kytica farebnych ruží, dnes pristála v rukách našej milovanej babiny a ta plakala od štastia a krásy..Myslim ze viac k tomu ani netreba ..dakujeme
Kika, Sirnik
Uplná spokojnosť, odporúčam každému, kto chce nikoho výnimočného potešiť :)
Martin, Cecejovce
Velmi dobre. Dorucenie nacas a bez problemov.
Josef, Lubotice
Skvely servis, velmi potesilo
Milox, Levice
Kvety boli krásne zabalené, kytica nádherná,veľmi potešila.
Matus, Ohrady
Kytica - nádhera, dodanie - bez závad, doprovodné oznámenie - 0 bodov. Škoda.
Daniel, Zemianske Kostolany
Maximálna spokojnosť
Beata, Sturovo
100% spolojnosť
Andrea, Presov 1
Kúpiť živé kvety cez eshop? Najskôr som sa pousmial, že čo všetko už eshop ponúka... Prišla však príležitosť a vyskúšal som... Veľký výber kytíc, možnosť pribalenia sektu, čokolády a venovania s príjemným jednanim personálu nasvedčovalo, že by to mohlo fungovať... A fungovalo, kytica bola doručená v krásnej krabici, perfektnom stave zabalená vo vodnom sáčku, sekt sa nerozbil, pevne držal v krabici :-) Kvety.sk má veľmi milo prekvapili a presvedčili že cez eshop sa dá naozaj predávať všeličo... Dokonca aj vždy unahanany kuriér s krabicou kytice pôsobil milo, takže umocnil milú udalosť z obdarovania :-)
Michal, Limbach
Rýchly a skvelý prístup.Poteší a prekvapí takze splní účel 12/10
Michaela, Bystrany
Z kytice Sweet farebné ľalie sa dnes bude tešiť Simona - ZVOLEN
Z kytice Kytica gypsophila a červená ruža sa dnes bude tešiť Anna - Čadca