Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

In eterno červené srdce HAPPY DAY "S" 10 červených ruží



Romantický flower box s preparovanými In eterno červenými ružami. Určite poteší a vyčarí úsmev obdarovaného.


50.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Utorok 09.12.2025
Osobný odber - Pondelok 08.12.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

12 cm Výška 20 cm Priemer
EAN: 15485
Veľkosť: M
Kvety: Ruže
Štýl väzby: Ikebany / Aranžmány
Materiál: Stabilizované
Farba: Červená
Príležitosti: Valentín / Deň matiek / Výročie
Určenie: Žena / Dieťa / Otec / Babka
Dostupnosť: Skladom

1 x VICTORIA Oasis
10 x In eterno ruža Monalisa red
1 x Box srdce červené bodky LOVE YOU 1/3

Flower boxy sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

TC

kytica prisla presne podla zelania, maximalna spokojnost!

Tomáš, Chorvatsky Grob

LK

Kytica spôsobila obrovskú radosť majiteľke. Ďakujem.

Ludmila, Kosicka Nova Ves

AL

Krasne kvety, rychla a bezpecna donaska... Mozem vrelo doporucit... :)

Alena, Lucivna

TC

Kvety v perfektnom stave, s rýchlym doručením, verím ze urobili veľkú radosť. Ďakujem.

Tatiana, Cadca

RB

Doručené a dúfam že potešilo .

Robert, Bratislava 5

S

Veľká spokojnosť ďakujem. Darček doručený včas Maminu veľmi potešil a prekvapil. Kytica bola nádherná + ďakujeme za darček navyše potešil. Určite doporučujem

Soňa,

JM

Dlhorocna maximalna spokojnost.

Jozef, Moravske Lieskove

RK

Kvety ako vzdy krasne. Avsak tentokrat ma sklamalo dorucenie. Kvety boli zabalene len v strec folii. Inak vzdy maximalna spokojnost dnes vsak 80%

Roman, Krasnohor. Podhradie

MT

Zásielka prišla presne ako mala, kytica bola nádherná, maximálna spokojnosť.

Monika, Trnava

KB

Perfetny servis, jednoduche objednavanie, siroky vyber sortimentu na akukolvek prilezitost, kazdy si pride na svoje.Maximalna spokojnost, prekrasne kytice, odporucam kazdemu :)

Klaudia, Banska Bystrica

BD

Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.

Branislav, Dobra Niva

SK

Som milo prekvapený kvalitnou službou. Všetko ako malo byt. Kvety krásne, čerstvé. Maximálna spokojnosť. Len odporúčam,

Szilárd, Kezmarok

PP

Super! Som veľmi spokojný. Donáška kytice kvetov bola ako darček pre blízku osobu. Rýchle dodanie, nadštandardná kvalita kvetov, splnilo svoj účel nad očakávanie.

Peter, Petrovany

BS

Kytica nádherná, milý kuriér, a doručenie do 3 hodín od objednania.

Bara, Strazske

LS

Dorucenie-OK Kytica-velmi pekna. Pointou dorucenia kvetov je niekoho prekvapit a potesit, co sa v mojom pripade az tak nepodarilo, pretoze zena dostala den pred dorucenim sms od kuriera, ze je doruci zasielku z KVETY.SK. Odporucam aspon neudavat v sms nazov eshopu dorucitelovi :)

Lukáš, Sasova

OZ

Dakujem. Maminu kytica na narodeniny velmi potesila .

Olga, Zavar

MR

Beautiful roses,thank you!!!

Miriam, Ruzomberok

PM

Super všetko ako vzdy,odporučam :-)

Petros, Marianka

WN

Ďakujem a krásne Vianoce sviatky

Welcome, Nitra

BS

Krásna kytica, veľkááá spokojnosť. Malá radosť bola obrovským potešením a milým prekvapením pre oslávenkyňu, ďakujem. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov :-)

Biba, Sasova

ľS

Kytica je nádherná :) kvety prišli bez poškodenia. Určite odporúčam <3

ľubomír, Stare Mesto

GD

Skvelá komunikácia kvety doručené čerstvé a v bezchybnom stave.

Gabriela, Dubrava

JG

Veľká spokojnosť, odporúčam, originálne, oceňujem ponuku, nádherné kytice za primerané ceny aj za dopravu, sladký darček ako prekvapenie, pekná a prehľadná stránka, doručenie podľa objednávky na druhý deň ešte dopoludnia, komunikácia s prepravnou spoločnosťou výborná.

Janette, Gemerska Horka

JK

Doručenie bolo načas, kvety prišli v poriadku. Výborná služba.

Jozef, Krusovce

>
<


Komu sme dnes spravili radosť?

Lenka

Z kytice Amore červené ruže sa dnes bude tešiť Lenka - KOSICE-JUH

Veronika

Z kytice Elite červené ruže a frézie sa dnes bude tešiť Veronika - Bratislava - Staré Mesto

Kto sa ešte bude tešiť?