Konečne perfektná firma na donášku kvetov online po celom Slovensku. Kvety boli krásne krajšie ako na obrázku. Dodávka bola presne na čas. Veľmi ústretová majiteľka , poplietla som počet ruži no telefonicky bez problémov som sa dohodla na zmene. D o p o r u č u j e m.Veľká spokojnosť.
Viera, Parnica
Kyticka sa velmi pacila. Perfekne zabalena a dorucena. Objdnane zo Švedska. Môzem len doporucit !!! Dakujeme.
Mária, Machalovce
Všetko v poriadku
Richard, Pticie
Stvrtykrat a maximalna spokojnost. Ceny uzasne oproti ostatnym predajcom.
Denisa, Banska Bystrica 5
Kytica bola krasna, cerstva a vonava, v cas dorucena. Potesil aj maly darcek navyse. Velka spokojnost, odporucam.
Jan, Hrinova
S donaskou som bola veľmi spokojná a oslávenec bol veľmi spokojný s kyticou ako aj kartičkou a darčekmi. Veľká vďaka kvety.sk Aj nabuduce použijem vaše služby
Stanislava, Kosice 13
Vynikajúci vyber, takisto komunikácia a duručenie. Vsetko na 1*. Tak to ma prosim pekne vyzerat! . :)
Jana, Zemianske Kostolany
Spolahliva sluzba, krasne kvety. Vsetko tip top
Tamara, Kosice 13
Už 2x som využila donášku kvetov, som spokojná s kvalitou, aj rýchlosťou doručenia.
Marcela, Dvorniky
Srdečne Vám ďakujem za perfektné doručenie dokonalej kytice. Kytica pre sestru k jubileu bola presne ako na obrázku, zhotovena z čerstvých, krásnych kvetov. Objednaná len deň vopred, ale tak ako sľúbené, doručená kuriérom v rámci ponúknutých hodín. Platba prebehla hladko a o transakcii som bola presne informovaná. Chválim Vás, Vaša služba bola profesionálna a bezstarostna! Sestra mala obrovskú radosť z prekvapenia!!
Zlatica, Lomne
Krásna kytica. Úžasné prekvapenie pre mamku.
Mária, Hurbanovo
nádherná kytica pre moju maminku, veľmi sa jej páčila, aj hyacint, ktorý bol zdarma ku kytici, tomu sa potešila ešte viac, ďakujem krásne :)
Petra, Sala
Nadherna kytica,donaska nacas,slzicky dojatia. Spokojnost nadovsetko. 100% odporucam.Dakujem velmi pekne.
Jaroslava, Okolicne
Nesmierna spokojnost, nadherny kvet, spolahliva sluzba!!!
Linda, Ziar Nad Hronom
Kvety krasne, cerstve, presne podla mojich predstav. Odporucam tuto skvelu sluzbu, urcite objedname pri dalsej prilezitosti znova. :)
Ivana, Hrinova
Velmi dobre sluzby, dakujem
Simona, Nova Bosaca
Zásielkový predaj online kvety.sk sme použili možno aj viac ako dvadsať krát, stále sme boli spokojní. Nič iné nebudeme hľadať... ďakujeme
Kvetoslava, Lomne
Maximálna spokojnosť, kvety dorazili oslávenkyni načas a boli ešte krajšie ako na obrázku pri objednávke.
Jana, Levice
Obchod odporúčam kvietky kvalitné a rýchlo doručené
Alena, Malacky
Veľká spokojnosť a ochota zo strany kuriéra. Žijem v zahraničí a prostredníctvom Kvety.sk som mohla potešiť moju maminu, nie len na deň matiek, ale zároveň aj meninam. Kytica ako na obrázku. Určite využijem tieto služby aj v budúcnosti a vrelo odporúčam!
Ivana, Surany
Bol som prekvapený, s takým kvalitným a perfektným balíkom som sa ešte nestretol. A o kvetoch ani nehovorím, ste proste topka!
Pavel, Zarnovica
Kvietky boli doručené na adresu opäť načas, a boli v poriadku. ďakujem
Erika, Kosice 1
Všetko super, nemám čo vytknúť.Spokojnosť na 5
Peter, Poprad
Rýchle dodanie, krásne kvety plus výborný darček. Ďakujem
Monika, Kochanovce

Z kytice Kytica eukalyptus In eterno fialová scabiosa sa dnes bude tešiť Ludmila Jevcakova, - Michalovce

Z kytice Amore farebné alstromérie sa dnes bude tešiť Martin - SNINA