Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Darčekový box drevené srdce



Darčekový drevený box v tvare srdca, ktorý obsahuje: ručne robenú čokoládu - 1 ks, horúcu čokoládu na paličke - 2 ks, čokoládové lízatko - 2 ks, keramický pohár - 2 ks, keramický svietnik - 2 ks, sada sviečok - 1 ks,


Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku


 

Špecifikácia

25 cm Výška 40 cm Priemer
EAN: 14802
Farba: Prírodná
Príležitosti: Z lásky / Výročie
Určenie: Žena / Muž / Mama / Otec / Dedko / Babka

Darčekové boxy sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

EK

Takúto službu som využila prvý krát. Určite by som ju využila znova, kvety boli starostlivo zabalené, pekné. Bol to darček k narodeninám. Výhrady mám ale k prepravcovi. Napriek tomu že bola krabica označená že sú v nej kvety bolo vidieť že s ňou nebolo tak i zaobchádzané. Košík s kvetmi bol prevrátený a niektoré kvety aj polámané, je to škoda... Kazí to potom celkový dojem e-schopu. Napriek tomu dávam 5* a verím že "vychytáte muchy" k maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Eva, Kosice 1

MM

Objednávka bola vybavená rýchlo, doručenie bolo bez akýchkoľvek problémov a objednaná kytica bola nádherná. Vrelo odporúčam.

Mária, Machalovce

PL

Veľká spokojnosť, kvety dorazili krásne a načas bez problémov. Odporúčam

Petrana, Lozorno

TL

Štandardne kvalitné kvety a doručenie bez problémov. Dlhodobo spokojný!

Tibor, Lozorno

PL

Veľká spokojnosť. Odporúčam,len škoda že nemajú rozvoz cez víkend. Kvety boli pre manželku k narodeninám no v predstihu o deň skôr..

Pavol, Liptovsky Mikulas

PL

U druhy krat som vyuzil.tieto sluzby a super. Vytknúť mozem len to, ze kvetinacik,ktory bol zdarma k objednavke bol v krabici vysypany, vsade hlina.... Inak super a ak bude moznost, este vela krat kupim kvety od kvety.sk

P., Limbach

JC

So službami obchodu kvety.sk som veľmi spokojná.Službu som osobne využila prvýkrát.Z tohto obchodu som už aj ja dostala kvety krásnu kyticu a na základe toho som teraz darovala kvety k narodeninám aj ja.Obdarovaná sestra bola prekvapená a kytica sa jej veľmi páčila.Ďakujem za takúto možnosť.

Judita, Chynorany

BR

Ako stále nadmieru spokojná. Veľmi sa mi páči že zákazník môže pridať svoju fotku na venovanie. Je to veľmi pekne a stále poteší. Kvety sú nádherne a čerstvé a mamku na deň matiek veľmi potešili. Ďakujem za grátis čokoládu s objednávkou. Veľmi má tesi že ste pridali donasku aj v sobotu.

Barbora, Rakusy

RH

Doručené presne na čas. Kytica zodpovedala obrázku z e-shopu. Veľká spokojnosť

Robert, Horna Poruba

JM

Nádherné, 100% spokojnosť. Vysoká profesionalita. ĎAKUJEM

Jana, Makov

SB

Veľká spokojnosť️

Soňa, Byster

MH

Veľmi profesionálny prístup a výborná kvalita. Všetky kytice jedine s Kvety.sk ďakujem vždy velmi poťesia kvety od vás :)

Miroslav, Halic

DK

VELKA SPOKOJNOST. DAKUJEM

Dušan, Kosice

DL

Veľká radosť :) darček prišiel načas a v perfektnom stave. Odporúčam túto donášku.

Dominika, Luzianky

AN

Super darček, ďakujeme

Alenka, Nova Bana

MM

obrovský najlepší prehladný výber, akcie, rýchle doručenie, vrelo doporučujem

Monika, Martin

IB

Kytica bola presne ako na web stránke...prekrásna...potešila prijímateľku...ďakujem

Ingrid, Bratislava 5

PV

I have been using this company for years and it never disappointed. Always excellent quality of bouquets and delivery. Customer service is very fast to answer and very helpful. I wouldn't use anyone else.

Philgabka, Vysna Pokoradz

P

Veľka spokojnosť, služby som využila už niekoľkokrátva určite nie naposledy a vždy všetko dopadlo na 1*****.

Pavel,

BD

Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.

Branislav, Dobra Niva

BD

100% spokojnosť Web prehľadný, zrozumiteľný. Komunikácia bez problémov Donáška 100% Kvety prekraaaaaasne... Ďakujem...

Beata, Dlhona

AG

Krasna kytica, presne ako v ponuke na obrazku, presne dorucenie, odporúčam

Alena, Gemerska Horka

MV

Už pár krát som využila Vaše služby a ešte som nebola sklamaná. Srdečne ďakujem

Marta, Velke Kozmalovce

JV

Kvety boli skutočne nádherné .Mamka sa veľmi veľmi potešila.Už len od Vás budem.kupovať kvety.Ste top!!!

Jazz, Vsetin

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Viktória

Z kytice Sweet červené ruže a waxflower sa dnes bude tešiť Viktória - Piešťany

Anna

Z kytice Kytica gypsophila a červená ruža sa dnes bude tešiť Anna - Čadca

Kto sa ešte bude tešiť?