Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Darčekový detský set s plyšovou hračkou



Plyšové zvieratko s cukríkmi v brušku a cukríkmi v mini dózach - 2 ks.


Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku


 

Špecifikácia

35 cm Výška 15 cm Priemer
EAN: 14744
Farba: Zmiešané
Príležitosti: Narodeniny
Určenie: Dieťa
Dostupnosť: Skladom

Darčekové sety sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

MV

Vždy čerstvé a krásne kvietky s láskou zabalené

Martin, Vrutky

VS

Skvelé určite nebola posledná objednávka z mojej strany

Viktor, Solcany

JD

Odporúčam. Maximálna spokojnosť s vybavením aj s doručením.

Jana, Dubnica Nad Vahom

LS

Kvety objednané o 17 tej hod a doručené o 8:00 na druhý deň, krásne zabalené, s vytlačeným venovaním, navyše s darčekom. Top servis, doporučujem každému, určite zachovám priazeň a budem objednávať aj v budúcnosti. Takto by mali fungovať všetky služby, ´dakujem za spríjemnenie dňa, urobili ste mi radosť.

Lubica, Sladkovicovo

ZT

Kytica nádherná, doručená na čas, spokojnosť, len odporúčam a ďakujeme

Zuzana, Trebisov

PC

Rýchle dodanie, výborná cena, dobrá kvalita - niet čo dodať :-) Určite som nenakúpil posledný krát.

Peter, Chrenova

ML

Kvety som bez problémov objednala ži zahraničia, boli rodine doručené načas a bez problémov. Kytica je vraj nádherná a voňavá. Spravili veľkú radosť.

Maria, Levoca

EP

široký výber, čerstvé kvety, rýchle dodanie, dobrá komunikácia obchodu

Eva, Podivin

PB

Kytica bola dodaná presne podľa objednávky. Upozornil som v objednávke, že s kyticou budem cestovať, preto bola zabezpečená aj vlaha, aby vydržala dlhšiu cestu. Som pravidelným zákazníkom a ešte som nebol ani raz sklamaný.

Peter, Banska Bystrica 1

JH

Dodane hned na druhy den po objednani. Kurier udajne velmi mily. Kvety spravili radost. Takze spokojnost. Urcite odporucam

Ján, Horne Semerovce

EG

Nakoľko som si zo zdravotných dôvodov nemohla ísť osobne uctiť pamiatku úmrtia mojej mamy, využila som túto službu. Mrzí ma len, že mi nevedeli pri telefonickej komunikácii poradiť s dodatočným objednaním kahancov k smútočnému vencu. Ponuku tohto tovaru som našla až po zaplatení objednávky. Chválim však za pomoc s platbou z dôvodu zlyhania servera, ako aj za rýchle dodanie tovaru. Veniec je vraj nádherný, ako na obrázku, aj stuha s nápisom podľa želania, darček (hortenzia) potešil. Musím spomenúť ďalšiu skúsenosť s touto firmou, a to aj ako prijímateľ úžasnej kytice od syna ku Dňu matiek. Kytica bola z rôznofarebných kvetov, ktoré postupne rozkvitali a tešili ma viac ako týždeň. Túto službu odporúčam aj z dôvodu, že kvalita tovaru naozaj zodpovedá cene. Ďakujem, určite túto službu v prípade potreby s dôverou využijem znovu. Eva S. z B.Bystrice

Eva, Gbelany

PL

Vysoko som spokojná kvety krásne dodané podľa dohody

Pavlína, Lomne

PC

Profesionálne služby, bezkonkurenčná cena kytice. Maximálna spokojnosť.

Pavol, Chynorany

ML

Vrelo odporúčam.

Milan, Levice 5

LL

Vďaka Vašej pohotovej službe, sme boli medzi prvými gratulantami k otcovým 70. narodeninám. Aby sme ho prekvapili aspoň takýmto spôsobom zo zahraničia.(aj platba cez internet prebehla bez komplikácií) Ďakujem Vám veľmi pekne. Som nadmieru spokojná s Vašimi službami. Každému odporúčam služby od Kvety.sk.

Lucia, Lubotice

NK

Nádherné kvety, skvelá komunikácia, presné doručenie, ďakujeme

Natalia, Kosice 11

MH

Krasne kvety, dorucenie nacas. Urcite vsetkym odporucam.

Monica, Humenne

SK

Prekrásne kvety veľmi rýchle dodanie môžem len odporúčiť....

Simonka, Kunov

SL

opatovne velka spokojnost, spolahlive dorucenie, kytica nadherna, koresponduje s original obrazkom, dakujeme!!!

Slavka, Liptovsky Mikulas

PS

Veľká spokojnosť, krásne zabalene, kvety ako čerstvé. Určite využijem aj nabudúce!

Peter, Sturovo

MP

Zase som bol spokojný s objednavkov a aj potešila určitú osobu, pre ktorú to bola určená. Takže palec hore.

Michal, Piestany

AP

Rychle a lahke objednanie. Kvety prisli rovnake a cerstve ake boli zobrazene na fotke. Rychle a bezproblemove dorucenie. Odporucam na 100% .

Alexandra, Poprad

PP

Veľká spokojnosť, kvety krásne naaranžované (presne ako boli aj na obrázku), venovanie , zabalenie a doručenie bez najmenšieho problému.

Petra, Pstrusa

ZB

Vyborny servis a rychlost dorucenia, cerstve kvety, krasna kytica, ktora vyrazila dych, prijemna komunikacia. Len odporucam!

Zuzana, Byster

>
<


Komu sme dnes spravili radosť?

Martin

Z kytice Kytica Zimona 56 sa dnes bude tešiť Martin - Bratislava - Staré Mesto

Alžbeta

Z kytice Perla farebné trsové ruže a eryngium sa dnes bude tešiť Alžbeta - Hrubá Borša

Kto sa ešte bude tešiť?