Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Macko ružový z mini perličiek a jahody v čokoláde



Darčekový set - macko z mini perličiek jemenj ružovej farby a ručne robený dezert - jahody v čokoláde.


38.99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Pondelok 26.01.2026
Osobný odber - Dnes 23.01.2026 8:00 - 18:00 hod

 

Špecifikácia

25 cm Výška 16 cm Priemer
EAN: 15349
Farba: Ružová
Príležitosti: Valentín / Z lásky
Určenie: Žena / Mama / Babka
Dostupnosť: Skladom

1 x FruChé jahoda v čokoláde 100g
1 x Macko z mini perličiek

Darčekové sety sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

TL

Tamsin, Liptovský Hrádok

MB

Doporucujem… Krasna kytica. Vsetko je super. Som velmi spokojna s pristupom dodanim a aj tovarom ktory bol doruceny mojej mame k narodeninam. Dakujem

Mk, Boksa

DL

Od spoločnosti Kvety.sk si vždy objednávam kvety pre rodinu. Majú rôzne možnosti kvetov darčekovych košov atď. Som vždy spokojná s výberom, s komunikáciou a s prepravou. Akurát dnes 5.1.2021 mi prišlia ďalšia donáška a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem a odporúčam

Dominika, Levice

VB

Fantastic company. Website easy to navigate, no problem ordering from abroad. My mum loved the gift, the plant looks great. I wouldn't hesitate to use Kvety.sk again.

Viera, Banska Bystrica

MS

kvety boli doručené v termíne , čerstvé tak ako bolo objednané. krásne - ďakujem

Maria, Stara Lubovna

PS

Rýchle dodanie, splnilo očakávania. Ďakujem

Petra, Skalica

KD

Nádherné kytice, zabezpečené proti vysušeniu, zabalené stabilne v zásielke, doručená v požadovaný termín. Veľká spokojnosť a môžem len odporučiť. Skôr, čo je na zváženie, zásielka mi bola doručená 123Kuriérom, aspoň ja s nimi nemám dobré skúsenosti, jazdia ako blázni a aj keď sú zásielky zabezpečené, v tých dodávkach to lieta hore dolu a pri kvetinovej donáške, je to riziko a dosť na škodu. Našťastie to kvietky prežili, ale čista katastrofa, keď sa otvorili dvere auta. Zvážila by som inú donášku.

Katka, Dobroc

MB

Veľmi príjemná pani na helpdesk-u. Tovar dodaný na čas aj napriek varovaniu ze kuriérska služba môže meškať pre preťaženie v tomto období. Balenie perfektné. Maximálna spokojnosť a služby určite využijem aj nabudúce.

Marek, Banska Bystrica 5

JD

Krásne kvietky veľmi potešili Ďakujeme ️

Jana, Dubnica Nad Vahom

JS

Ďakujem za skvelú službu

Jaroslav, Sala

ES

Ja tento on-line obchod milujem. Seriózny, spoľahlivý a kvety sú vždy krásne uviazané a čerstvé! Vrelo odporúčam

Eva, Solcany

AT

Maximálna spokojnosť, ďakujem veľmi pekne

Anna, Tovarne

VB

som spokojna s donaskou aj s tovarom, zelam vela spokojnych zakaznikov

Viera, Banska Bystrica 1

LZ

Dakujeme

Lenka, Zvolen

MS

Super, rýchlo, načas, kvalita ... jednoducho TOP

Michal, Senica

EG

Nakoľko som si zo zdravotných dôvodov nemohla ísť osobne uctiť pamiatku úmrtia mojej mamy, využila som túto službu. Mrzí ma len, že mi nevedeli pri telefonickej komunikácii poradiť s dodatočným objednaním kahancov k smútočnému vencu. Ponuku tohto tovaru som našla až po zaplatení objednávky. Chválim však za pomoc s platbou z dôvodu zlyhania servera, ako aj za rýchle dodanie tovaru. Veniec je vraj nádherný, ako na obrázku, aj stuha s nápisom podľa želania, darček (hortenzia) potešil. Musím spomenúť ďalšiu skúsenosť s touto firmou, a to aj ako prijímateľ úžasnej kytice od syna ku Dňu matiek. Kytica bola z rôznofarebných kvetov, ktoré postupne rozkvitali a tešili ma viac ako týždeň. Túto službu odporúčam aj z dôvodu, že kvalita tovaru naozaj zodpovedá cene. Ďakujem, určite túto službu v prípade potreby s dôverou využijem znovu. Eva S. z B.Bystrice

Eva, Gbelany

LZ

Kvety obdarovanú potešili, boli doručené na čas.

Lucia, Zelovce

LP

Sme veľmi spokojní s kyticou, je doslova nádherná, Oslávenkyňa bola šťastím bez seba. Určite objednáme znova a radi. Určite odporúčame

Lucia, Pstrusa

IK

Kvetinky .ruze mi prisli v poriadku.Som velmi spokojna.Velmi Vam vsetkym chcem podakovat za nadherne kvetiny a tu radost ,precitenie pri rozbaleni zasielky, aku clovek zazije pri velkych kyticiach ruzi.Z celeho srdca Vam dakujem.

Iveta, Kosice 22

AV

Som rada že existuje aj táto služba donášky, nie vždy vieme darovať kvety osobne. Mamina bola prekvapená a potešená. Kvety s prosečkom došli v poriadku a včas.

Aneta, Vajnory

JD

Službu kvety.sk som využila viac krát. Bola som maximálne spokojná z kvalitou kytíc sú krásne naaranžované, čerstvé. Spokojnosť po každej stránke. Určite budem využívať aj naďalej. Kvety som cez túto spoločnosť viac krát dostala aj posielala. Zatiaľ som bola vždy spokojná...

Janka, Dubrava

MD

Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie, tovar splnil očakávania. Odporúčam obchod.

Mária, Dolny Kubin

DZ

Som spokojná a príjemca tiež. Ďakujem

Dagmar, Ziar Nad Hronom

MN

Krásne ,voňavé a potešili kytice nielen mňa ale aj moju dcéru . Nádhera ...Ďakujeme pekne.

Maria, Novacany

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Ján

Z kytice Kytica gypsophila a eukalyptus sa dnes bude tešiť Ján - Teplička nad Váhom

Diana

Z kytice Kytica Letana 8 sa dnes bude tešiť Diana - TREBISOV

Kto sa ešte bude tešiť?