Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde



Mix sušeného ovocia a orechov máčané v čokoláde. ... Viac


9.81 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Zajtra 29.05.2025
Osobný odber - Dnes 28.05.2025 8:00 - 18:00 hod

 

Popis

Ochutnajte úplné chuťové blaho pri chrumkaní poriadnej vrstvy čokolády, pod ktorou sa skrývajú mrazom sušené ríbezle, maliny, jahody alebo lieskové oriešky a mandle. Varujeme pred zaláskovaním na prvé ochutnanie.

Špecifikácia

EAN: 8594172188472
Balenie: 180 g

Zloženie: čierne ríbezle v mliečnej čokoláde (mliečná čokoláda 84 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), lyofilizované čierne ríbezle 14 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med) lieskové oriešky v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 70 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), pražené jadrá lieskových orechov 29 %, leštiaca zmes: arabská guma; cukor, med) mandle v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 79 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), jadrá pražených mandlí 20 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med) čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 85 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (čučoriedky 11 %, jahodový prach 4 %)) maliny v horkej čokoláde s malinovým prachom (horká čokoláda 86,7 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (maliny 9,6 %, malinový prach 3,7 %)) jahody v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 86,7 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (jahody 9,6 %, jahodový prach 3,7 %)). V horkej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 49 % a v mliečnej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 30 %.

Môže obsahovať stopy lepku, iných škrupinových plodov, arašidov, sóje a sezamu. Môže obsahovať časti škrupín.

Alergény: MLIEKO, SÓJA, ORECHY

Priemerné výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota: 2163 kj / 517 kcal
Tuky 32 g
z ktorých nasýtené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy 49 g
z toho cukry 47 g
Vláknina 6,9 g
Bielkoviny 6,4 g
Soľ 0,08 g

Recenzie

EL

Tiez velmi chutny produkt

Elenka, Lučenec

ZL

Darček...

Zuzana, Lysá pod Makytou

YB

Vynikajúci produkt

Yvon, Biely Kostol

PV

Prim.MUDr.Valéria, Vranov nad Topľou

VT

Chutné a čerstvé.

Vladimíra, Turčianske Teplice

Jarmila, Žilina

JV

Veľká spokojnosť. Obdarovaná je spokojná, dojatá. Kytica je stále krásna dnes 6.deň. Určite odporúčam.

Jarmila, Vyskovce Nad Iplom

DN

Opakovane ste nesklamali. Kytica veľmi potešila našu dcéru.

Dagmar, Nova Bana

RS

Všetko tip-top, kvety doručené dokonca hneď v skorých doobedňajších hodinách! Adresátka príjemne prekvapená, kytica krásna! Určite využijeme aj v budúcnosti...

Renata, Stupava

ľH

Nádherna! Urobila mamine veľkú radosť. Ďakujem

ľubomíra, Horna Trnavka

JS

Veľká spokojnosť :)

Jakub, Sirnik

PS

Doručenie veľmi rýchle a bez problémov, je spoľahnutie a nikdy nesklamú

Peter, Surany

JS

Skvelé na aranžované, krásne, dokonale dodané na čas a vždy potešia.... Profesionálne.

Jano, Surany

AH

Som veľmi spokojná s vašou predajňou. Vždy sa tam zastavíme, keď ideme okolo. Ste úplne úžasný.️ Bola som však prekvapená tento týždeň keď som odchádzala od vás s "menším" nákupom a pri východe som dostala 12 kvietkov, že to je grátis. Je pravda že kvietky sú slabšie, treba sa im povenovať. Veľmi sa mi páči vaša myšlienka, že radšej to dáme zákazníkom ako to mám vyhodit ako napr v OBI. S takým úsmevom som od vás odchádzala a celý deň som sa tešila ako malé dieťa z tejto pozornosti ️ Samozre kvalita a krása všetkých rastliniek je úplne top. ( Minule v OBI som mala slzy v očiach, ako tam trápia tie rastliny) Aj nabuduce sa zastavíme s radosťou ️

Andrea, Hurbanovo

MM

Krasna kytica, rychle dodanie

Maria, Macov

BS

Kvety som objednávala už viackrát a nikdy nesklamali! Rýchle doručenie na presný termín a krásne, čerstvé kvety, odporúčam.

Barbora, Snina

JK

Veľmi dobrý výber krásnych kytíc s expresným dodaním

Ján, Kravany

HC

Kytica nááádherná, čerstvá, svieža - proste úžasná!!!! Splnila svoj účel - urobila neskutočnú radosť!!! Veľká Vďaka!!!! Kyticu som objednávala 20.9.2021 o 16:00 hodine na 21.9.2021... Rýchle doručenie hneď na druhý deň (13.30h) ešte skôr ako do 24.00 hodín od objednania 100% Doporučujem určite objednám aj nabudúce

Hana, Cecejovce

MV

S kvetmi a doručenim som veľmi spokojný. Kvety boli starostlivo zabalené a krásne.

Michal, Vydran

IT

Krasne kvety. Krasne prekvapenie pre oslavenkynu. Jedine manko, kurier nezavolal pred prichodom. Ale prizmurim oko :-). Super servis. Dakujem.

I., Tovarne

PH

Veľká spokojnosť. Určite túto službu budem odporúčať svojim priateľom a známym. Kvety krásne a doručené v dohodnutom termíne. Ďakujeme

Peter, Hronsky Benadik

MT

Perfektná komunikácia, krásne balenie ️ Výborný darček

Mária, Trebatice

VP

Konečne perfektná firma na donášku kvetov online po celom Slovensku. Kvety boli krásne krajšie ako na obrázku. Dodávka bola presne na čas. Veľmi ústretová majiteľka , poplietla som počet ruži no telefonicky bez problémov som sa dohodla na zmene. D o p o r u č u j e m.Veľká spokojnosť.

Viera, Parnica

FL

Ordered online from Australia for a family funeral in Czech. Such an easy, efficient process. Thank you so much to your team for making this happen. Our family received a beautiful bunch of fresh flowers in time. Thank you so much.

Frances, Lomnica

>
<


Komu sme dnes spravili radosť?

Justína

Z kytice Nature Kytica eukalyptus s gypsophilou sa dnes bude tešiť Justína - Zvolen

Jožko

Z kytice Smútočná kytica krémové ruže sa dnes bude tešiť Jožko - PRESOV

Kto sa ešte bude tešiť?