Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde



Mix sušeného ovocia a orechov máčané v čokoláde. ... Viac


Vypredané

 

Popis

Ochutnajte úplné chuťové blaho pri chrumkaní poriadnej vrstvy čokolády, pod ktorou sa skrývajú mrazom sušené ríbezle, maliny, jahody alebo lieskové oriešky a mandle. Varujeme pred zaláskovaním na prvé ochutnanie.

Špecifikácia

EAN: 8594172188472
Balenie: 180 g

Zloženie: čierne ríbezle v mliečnej čokoláde (mliečná čokoláda 84 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), lyofilizované čierne ríbezle 14 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med) lieskové oriešky v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 70 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), pražené jadrá lieskových orechov 29 %, leštiaca zmes: arabská guma; cukor, med) mandle v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 79 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), jadrá pražených mandlí 20 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med) čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 85 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (čučoriedky 11 %, jahodový prach 4 %)) maliny v horkej čokoláde s malinovým prachom (horká čokoláda 86,7 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (maliny 9,6 %, malinový prach 3,7 %)) jahody v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 86,7 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (jahody 9,6 %, jahodový prach 3,7 %)). V horkej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 49 % a v mliečnej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 30 %.

Môže obsahovať stopy lepku, iných škrupinových plodov, arašidov, sóje a sezamu. Môže obsahovať časti škrupín.

Alergény: MLIEKO, SÓJA, ORECHY

Priemerné výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota: 2163 kj / 517 kcal
Tuky 32 g
z ktorých nasýtené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy 49 g
z toho cukry 47 g
Vláknina 6,9 g
Bielkoviny 6,4 g
Soľ 0,08 g

Recenzie

EL

Tiez velmi chutny produkt

Elenka, Lučenec

ZL

Darček...

Zuzana, Lysá pod Makytou

YB

Vynikajúci produkt

Yvon, Biely Kostol

PV

Prim.MUDr.Valéria, Vranov nad Topľou

VT

Chutné a čerstvé.

Vladimíra, Turčianske Teplice

Jarmila, Žilina

BB

Veľký výber tovaru, donáška 100%. Vodič veľmi milý, kvety nádherné. 10/10 , vždycky odtiaľto rada objednávam

Barbora, Bela Nad Cirochou

ZS

Maximalna spoľahlivosť

Zlata, Senica

ID

Donášku kvetov cez KVETY.SK som využila niekoľkokrát v minulosti - príjemný servis, krásne kytice a maximálna spokojnosť či už zo strany zákazníka alebo strany obdarovaného. Kytice dojali k slzám. Odporúčam.

Ivana, Dlhona

ZS

Najprv som mala obavy, aká bude kytica tulipánov vo februári doručená ale milo prekvapila k meninám, hlavne v tomto čase kedy sa nemôžeme stretávať s najbližšími. Kytica krásna farebná s kamilkami.Dakujem

Zuzana, Sladkovicovo

MR

Ďakujem veľmi pekne za obrovskú radosť a perfektné doručenie. Som Vaša dlhoročná zákazníčka. Miriam

Miriam, Rakusy

KB

Kvetinky sú nádherné, kytica je dosť veľká. Kvety sú čerstvé a fantasticky zabalené na prepravu. Určite som si našla svoj obchod na objednávku kytíc na rôzne príležitosti. Ďakujem aj za extra darček.

Katka, Banska Bystrica 1

MH

Všetko prebehlo tak ako malo, kytica bola nádherná a oslávenkyňa nadmieru spokojná. Určite ešte vašu službu využijem a všetkým odporúčam.... Ďakujem.

Marek, Halic

PL

Velka spokojnost, ci uz s predchadzajucimi dodavkami kytic, alebo aj s velmi ustretovym riesenim reklamacie.

Peter, Lubica

TK

Ja sa Vám musím veľmi pekne poďakovať:) objednávky sú vždy krásne (kytice) aj darčekové koše:) keby sa dalo ja vám dám 10* Je radosť objednávať u Vás Veľmi som spokojná ďakujem:)

Tatiana, Kocovce

MP

Ako vždy všetko tak ako to ma byť

Marek, Pticie

DH

Z pohľadu osoby žijúcej v zahraničí maximálna spokojnosť. Často objednávam mamke kvety takže mám už nejaké skúsenosti. Služby na profesionálnej úrovni a bezproblémovosť hladko a rýchlo. Plusy, ktoré iné firmy nemajú (ako napr. F…a.sk)čím som bola nadmieru spokojná tu, je 1.obdŕžanie emailu, že kvety boli doručené (nemusíte vyvolávať a zisťovať či kvety boli doručené); 2.kytica je reálne taká ako na fotke a stav kvetov ideálny(inde som bola veľmi sklamaná ako kvety úboho vyzerali v skutočnosti pričom boli predražené).Za malý poplatok doručenie do 14 tej hodiny kvety prišli už ráno. Z mojej strany určite budem objednávať cez túto firmu. Jednoznačne odporúčam.

Daniela, Hlohovec

A

Absolútne účastný servis! Od zásielky, doručenia ! Kytica je úplne nádherná ešte krajšia ako som očakávala! A mama moja úplne nadsena. Ďakujem

Andrea,

GZ

Ďakujeme za rýchlu donášku a nádhernú kytičku ️ mamka bola nadšená

Gusto, Zvolen

AL

Krasne kvety, bezproblemove dorucenie.

Alena, Lieskovec

JS

Veľká spokojnosť :)

Jakub, Sirnik

VP

krásne zabalené, presne podľa fotografie, presne v deň, keď sme to potrebovali doručiť. Odporúčam.

Viera, Poprad

DK

Kvalitné kvety, rýchle dodanie. Dakujem pekne

D., Kezmarok

MR

Všetko super odporúčam

Miroslav, Radola

>
<


Komu sme dnes spravili radosť?

Zuzana

Z kytice Kvetinová taška Mocca farebné tulipány sa dnes bude tešiť Zuzana - Bratislava - Nové Mesto

Maria

Z kytice Grande červené ruže, gypsophila, LED svetielka sa dnes bude tešiť Maria - Nové Zámky

Kto sa ešte bude tešiť?