Špecifikácia
Sme prvy krat objednávali smútočnú Ikebanu. Veľmi pekná a zodpovedá zobrazeniu. Rýchle dodanie a pekne zabalené. Maximálna spokojnosť. Určite budeme odporúčať.
Stefan, Zeleziarne
Som spokojná a príjemca tiež. Ďakujem
Dagmar, Ziar Nad Hronom
kytica veľmi potešila a zároveň dojala :-) ďakujeme
Michaela, Dunajska Luzna
Najlepší servis ! Objednávam od vás už pár rokov a nikdy ste nesklamali
Linda, Cecejovce
Perfect job! The gift was delivered in the afternoon, even if not paid anything extra. And addressee was extremely happy with the content of the basket. Recommending to anybody who wants to make somebody somewhere happy. :-)
Ivan, Spisska Nova Ves
Boli sme "unesení" z veľkosti prevádzky, množstva tovaru, prijateľných cien... Krása
Eliska, Dunajska Streda
Vždy nádherne doručené kytice. Kytice sú v top stave a čerstvé.
Karolína, Hrinova
Objednávam pravidelne a zase raz spokojnosť.
Ivan, Sedliska
Veľká spokojnosť s objednaním aj doručením. Krásne balenie a svoj účel to splnilo Priateľka bola nesmierne prekvapená. Ďakujem krásne za spoluprácu
Marek, Velke Kapusany
Prvý krát som využila tieto služby, donášky kytice. Donáška bola presne na dohodnuté miesto v dohodnutom čase a aj kvalite. Čo ma najviac milo prekvapilo, bola primeraná cena ku kvalite tovaru a poskytovanej službe. Určite uvedenú službu využijem aj v budúcnosti.
Ingrid, Humenne
Veľká spokojnosť, kytica bola nádherná, veľmi potešila :) Ďakujem a odporúčam každému :)
Jana, Bela Nad Cirochou
Donášku kvetov z kvety. sk sme využili už 5 krát. Vždy sme nadmieru spokojní. Kvety sú vždy nádherné, svieže a dlho vydržia. Tak ako aj píšu: Zasielajú s láskou. Vďaka Vám, že vieme potešiť našich blízkych aj na diaľku. :-)
Petra, Lozorno
Kvety objednané o 17 tej hod a doručené o 8:00 na druhý deň, krásne zabalené, s vytlačeným venovaním, navyše s darčekom. Top servis, doporučujem každému, určite zachovám priazeň a budem objednávať aj v budúcnosti. Takto by mali fungovať všetky služby, ´dakujem za spríjemnenie dňa, urobili ste mi radosť.
Lubica, Sladkovicovo
Nadherne kvety, rychly service. Dakujeme
Ema, Zarnovica
Maximalna spokojnost! Dakujem Kvety.sk
Martina, Zvolen
Absolútne najväčšia spokojnosť, skvelý usmiaty kurier, nádherna kytica :) ĎAKUJEM
Marianna, Puchov
Kvety.sk : 5* ako vždy Kurier: 2* Spolu: 3.5* Kurierska služba buď nemôže alebo nechce kontaktovať adresata ak má zahraničné tel.c. (konkrétne nemecký mobil). Pokial je to pravda, prosím uviesť daný fakt na web stránke pri objednávke, aby sa predišlo zbytočným problémom a prestojom pri doručovaní! To spôsobilo že zásielka nebola v piatok doručená a kuriér ju na víkend uskladnil - pripomínam že išlo kvety. Pokus o druhé doručenie dopadol takmer rovnako, ale našťastie ma kvety.sk kontaktovali a vyžiadali si pre kuriéra ďalšie kontaktné tel čísla. Z 3 bolo jedno slovenské. Kurier uviedol z nejakého dôvodu (asi videl nemecké tel.č.) do trackingu, že adresát je na nezastihnutelný, následne však zavolal na slovenské. Potom už bolo doručenie bezproblémové.
Branislav, Dobra Niva
Veľká spokojnosť, kvety krásne naaranžované (presne ako boli aj na obrázku), venovanie , zabalenie a doručenie bez najmenšieho problému.
Petra, Pstrusa
Veľká spokojnosť, kytice veľmi pekné a zabalené excelentne. Vrelá vďaka
Gabriela, Paludzka
Donáška na čas, krásne ale prekrásne kytice lepšie ako na fotkách, výborná web stránka, prosto naj naj naj vsetko
Petra, Surany
Velmi som spokojna firma ustretova objednavala som pre vnucku k narodeninam podvecer a kvetinovy darcek bol doruceny na druhy den uz o 11 hodine
Janka, Solcany
Kvety prišli na druhý deň od objednávky, boli pekné a čerstvé. Pekne zabalené v krabici.
Daniela, Chynorany
Kytica bola úžasná! Aj samotné balenie je perfektne prepracované! Úplná spokojnosť ! Tešíme sa na ďalšie objednávky :)
Rebeka, Parchovany
Doručené kvety priniesli veľkú radosť :) Ďakujem.
Peter, Vsetin
Z kytice Kytica eukalyptus In eterno biela scabiosa sa dnes bude tešiť Martina - Hurbanova Ves
Z kytice Elite červené ruže dve srdiečka sa dnes bude tešiť Jozef - Dolný Kubín