Doručenie bez obmedzení v SR

Chateau Belá Rizling RýnskyZlatozelenkavá farba. Vôňa citrusového ovocia, lipových kvetov a medu. Chuť rizlingu je šťavnatá, bohatá, elegantná s pikantnou kyselinkou a dlhým minerálnym záverom. ... Viac


31,99 € s DPH


Dostupné skladom

 

Popis

Zlatozelenkavá farba. Vôňa citrusového ovocia, lipových kvetov a medu. Chuť rizlingu je šťavnatá, bohatá, elegantná s pikantnou kyselinkou a dlhým minerálnym záverom.

Château Belá  je v hotelierskom svete ešte novým, a teda nie veľmi známym pojmom. Vo vinárskom svete je však značka Château Belá už niekoľko rokov synonymom najvyššej kvality. Vína z Belej dostať kúpiť v New Yorku, Tokiu, na Slovensku ich majú v ponuke najlepšie gastronomické podniky.

Rizling rýnsky z produkcie Château Belá, bobuľový výber, ročník 2001 je mnohými považovaný za najlepšie slovenské víno a dostal sa aj do hodnotenia Top 10 európskych vín v hodnotení európskych somelierov.

Špecifikácia

EAN: 10946
Krajina pôvodu: Slovensko
Balenie: 0,75 l
Cukornatosť: polosuché
Obsah alkoholu: 13 % (13)
Značka / Výrobca: Egon Muller, Chateau Belá s.r.o., 943 53 Béla (Egon Muller, Chateau Belá s.r.o., 943 53 Béla)
Ročník: 2015
Farba: biele

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za doručenie kytice, za Váš super prístup. Kytica bola nádherná a radosť obrovská.Ďakujem ešte raz, určite vaše služby využijem znova a budem Vás s radosťou odporúčať všetkým mojim známym.Želám Vám veľa spokojných zákazníkov a radosť z Vašej krásnej práce.

Hanka zo Slovenska

Ďalšie vyjadrenia

Lucia

Z kytice Prestige krémové ruže sa dnes bude tešiť Lucia - Košice

Veronika

Z kytice Elite biele frézie sa dnes bude tešiť Veronika - Veľká Franková

Kto sa ešte bude tešiť?

Adriana Gregor

Kvety.sk- To je umenie zabalené v krabici. Krásny kvetinový dizajn, ktorý rozvonia a rozžiari váš deň. Pocíťte tú radosť!

Adriana Gregor
>
<