Referencie

Značka Kvety.sk Trade sa zameriava na veľkoobchodnú distribúciu rezaných i sušených kvetov, črepníkových kvetov, záhradníckych potrieb, bytových doplnkov a dekorácií. Každodenne sa stávame spoľahlivým online partnerom nielen pre konečných spotrebiteľov, ktorí si chcú kvety objednať z pohodlia domova, ale predovšetkým pre špecializovaných business veľkoobchodných zákazníkov. Každý zákazník je náš partner a vážime si spoluprácu s ním.

Hotel Fis Jasná logo

JAROSLAV KUBAĽA Hotel Fis Jasná**** - Slovakia′s Best Ski Boutique Hotel 2016 www.fisjasna.sk

Práca v službách cestovného ruchu je krásna, pestrá a výnimočná. Počas roka organizujeme mnoho firemných aj súkromných podujatí, počas ktorých spolupracujeme len s tými najlepšími a výnimočnými partnermi. Práve spoločnosť Kvety.sk je pre mňa takým partnerom, kvalitné kvety, doplnky, dekorácie a servis za výborné ceny. Aj vďaka Kvety.sk je Hotel FIS Jasná pestrým a atraktívnym hotelom. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Decor2love logo

ERIKA HARAMIA Decor2love - Wedding and special event rentals www.decor2love.sk

Kvety.sk patria medzi našich top dodávateľov kvetov, u nich máme vždy pocit, že naša objednávka je prioritná, zakaždým s nami hľadajú najvhodnejšiu alternatívu z nekonečného množstva možných, svojich zákazníkov zároveň vzdelávajú a vidno, že sa svojej práci venujú s nadšením a naplno. Napriklad nikdy nezabudneme na prekrásne orchidey, ktoré nám dodali na svadobnú výstavu, krajšie kvety sme dovtedy ani odvtedy zatiaľ nevideli. Veď posúďte sami :)

Kreatívna svadba logo

ĽUDMILA ORAVCOVÁ Kreatívna svadba - Svadobná agentúra Facebook - Kreatívna Svadba

Svadba je jedna z najvýnimočnejších udalostí v živote. Mnohé nevesty si svadobnou výzdobou plnia dievčenské sny o "dni D". Každá svadobná výzdoba je unikátna, osobitá. Našou prácou je premieňať sny našich neviest na skutočnosť. Nebolo by to možné bez spoľahlivých dodávateľov. Kvety.sk nám dodávajú kvety vždy spoľahlivo. Kvalitné tulipány v auguste? Nie je problém! Aj vďaka Vám môžeme naším nevestám plniť sny. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšie krásne kvety od Vás.