Náš príbeh sa začal písať v roku 1999. Rozvinul sa v srdci stredného Slovenska v obci Kriváň na Podpoľaní. Tradičným symbolom regiónu je Rozeta, ktorá pochádza z francúzskeho slova rosette - ružička. Počas nášho pôsobenia, sme si aj vďaka symbolu rozety uvedomili, že lásku ku kvetom sme zdedili po našich predkoch a je v nás hlboko zakorenená. Rozeta pri pohľade zhora pripomína rozvíjajúci sa kvet a jej originálny tvar je zakomponovaný aj v našom logu. Okrem rozvíjajúceho sa kvetu ruže v sebe spája otvorenú darčekovú krabicu a dve prepojené srdcia. Vložili sme doň myšlienky šírenia radosti, obdarovávania a lásky k ľuďom. Spájajúc tieto motívy otvárame ich nový rozmer s cieľom vzbudiť emócie, umocniť príbeh a prekvapenie.

Začiatok nášho príbehu

Logo Kvety.sk
Začiatok Kvety.sk

Začíname

Značka Kvety.sk, ktorá sa ako prvá začala špecializovať na online predaj a donášku kvetov. Cieľom nášho konceptu je kvety nielen doručiť, ale poskytnúť Vám službu, vďaka ktorej môžete potešiť tých, na ktorých Vám záleží.

Logo Kvety.sk
Láska a gentlemanstvo

Láska a gentlemanstvo

Kvety doručované v darčekovej krabici otvorili nám i našim zákazníkom nové možnosti. Mužom sme umožnili prebudiť v sebe gentlemana a dámam naplno vyjadriť svoje pocity a lásku k rodičom i najbližším, aj keď práve nie sú nablízku.

Logo Kvety.sk
Vášeň a zážitky

Vášeň a zážitky

Náš unikátny koncept doručovania kvetov rozvíjame a zdokonaľujeme. Čerpáme z našich skúseností a tradície. Hľadáme inšpirácie a tvoríme pre Vás inovácie.

Logo Kvety.sk
Aranžujeme vaše príbehy

Aranžujeme vaše príbehy

Pracujeme s vášňou a napĺňa nás, že každý deň sa s Vami môžeme deliť o zážitky. Našim cieľom je tvoriť pre Vás hodnoty, ktoré nájdete nielen v našej ponuke, ale aj v službách.

Logo Kvety.sk
Garancia čerstvosti

Garancia čerstvosti

Pri viazaní kytíc kladieme dôraz na osobný prístup. Kytice sú ručne aranžované z kvetov priamo od pestovateľov, vďaka Vám vieme garantovať ich 5 dňovú čerstvosť od dátumu doručenia.

Logo Kvety.sk
S láskou aranžované

S láskou aranžované

Každá kytica je s láskou zviazaná našimi floristami a zabalená do darčekových krabíc tak, aby podporila jedinečnosť a znásobila emóciu, ktorú pri doručení darček prináša.

Logo Kvety.sk
Kvetinové menu

Kvetinové menu

Rozmanité farby, vône kvetov a starostlivý výber doplnkového sortimentu vytvárajú dokonalé kvetinové menu zabalené v darčekovej krabici. Vďaka harmónii farieb, vôní a chutí Váš príbeh nadobudne silu zažitku a rozpoviete ho aj bez slov.

2017
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť a úspech nášho partnera je našim úspechom.

Symbolika logotypu

  • Logotyp - srdce Srdce
  • Logotyp - kvet Kvet
  • Logotyp - krabica Krabica
  • Logotyp - logo Kvety.sk

Rozvíjajúci sa kvet ruže, darčeková krabica a prepojené srdcia, to všetko v sebe spája značka Kvety.sk. Vkladáme do nej myšlienky šírenia radosti, obdarovávania a lásky k ľuďom. Spájajúc tieto motívy otvárame ich nový rozmer s cieľom vzbudiť emócie, umocniť príbeh a prekvapenie.

Logo KVETY.SK je inšpirované hlavnou myšlienkou firmy, a to predajom kvetov a následným darovaním inej osobe, na ktorej nám záleží. Logo je skonštruované tak, aby pôsobilo moderne a jednoducho. Zároveň je tu kladený dôraz na prestíž, ktorú si firma buduje už od svojich začiatkov od roku 1999. Značka Kvety.sk je vytvorená pomocou troch úrovní,z ktorých každá jedna predstavuje dôležitú informáciu.

Prvá, obsahuje grafický prvok, ktorý vznikol prepojením dvoch symbolov - otvorenej krabice a kvetu. Obidve ikonky sú zjednodušené na najdôležitejšiu podstatu svojho tvaru. Takto lineárne zobrazené prvky možno následne spojiť do jedného silného piktogramu, ktorý predstavuje rovnako otvorenú krabicu, ako aj kvietok v rozpuku. Druhá úroveň je najvýraznejším bodom v celom logu. Názov firmy je vytvorený pomocou pätkového fontu, ktorý je skonštruovaný špeciálne len pre logo KVETY.SK. Tretia, a zároveň posledná úroveň, je miesto pre nápis Made by Očenáš, ktorý poukazuje na myšlienku vzniku a taktiež, že za logom KVETY.SK stoja konkrétni ľudia a zamestnanci.