Špecifikácia
40 cm Výška 18 cm PriemerDekorácie a doplnky sú starostlivo zabalené a s láskou zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.
Krásne kvety, venovanie, doručenie a ešte aj malý darček k tomu. Výborný servis. Ďakujeme, urobili sme spoločne kamarátke krásne prekvapenie. Odporúčam :)
Michaela, Vazec
Výborné služby. Rýchle doručenie, spoľahlivé a krásne čerstvé kvety. Využívam pravidelne. Ďakujem.
Mirka, Vranov Nad Toplou
Zásielkový predaj online kvety.sk sme použili možno aj viac ako dvadsať krát, stále sme boli spokojní. Nič iné nebudeme hľadať... ďakujeme
Kvetoslava, Lomne
Dakujeme Vam velmi pekne za kyticku pre nasu starku velmi sa potesila. Velka spokojnost. Dominika prajeme krasny den.
Dominika, Choltice (pardubice)
Nadspokojnost, veľmi potešilo, nie 100 %ale 110 % spokojný, v budúcnosti znova u vás a turbo donáška, ďakujem
Aeg138, Margecany
Som velmi spokojna s rychlo vybavenou objednavkou a dorucenim. Oslavenkyni sa kytica tiez velmi pacila. Maximalna spokojnost!
Karin, Sasova
Odporúčam maximálne spokojný topka
Jan, Presov
Prajem pekny den, zatial som tuto sluzbu vyuzila cca 3-krat, mozem povedat, ze vzdy k spokojnosti obdarovaneho. Dnes kytica pre Lubicu
Viera, Lehota Nad Rimavicov
Kytica je nádherná ešte krajšia ako na obrázku
Zuzana, Kezmarok
Perfektne balenie, rychle dodanie, velka spokojnost.
Jana, Horna Poruba
Nádherné prekvapenie, čerstvé kvety, bezpečné zabalené, promtne doručené... Ďakujem
Miriam, Macov
Maximálna spokojnosť, môžem len odporúčiť
Anna, Tovarne
Veľmi som spokojná, objednávala som už druhý krát a prišli krásne a čerstvé kvety. Môžem len odporúčať
Barba, Rakusy
Krásne kvety :)
Viktória, Surany
vrelo odporúčam, tovar som mala hneď na druhý deň doma :) kvety boli čerstvé, voňali úžasne :) :)
Andrea, Marianka
Kvety obdarovanú potešili, boli doručené na čas.
Lucia, Zelovce
Kvety došli v poriadku sú krásne.
Helena, Kravany
Maximalna spokojnost :)
Beata,
Neobjednávala som 1x už pár krát som objednala s tejto stránky a moje očakávania boli nadmieru spokojné. A darček navyše gratulanta vždy potešil. Dodanie je presne tak, ako je uvedene na stránke.
Kate, Oreske
veľmi spokojná s objednávkou, ďakujem
Silvia, Ziar Nad Hronom
Krásny tovar, veľký výber a úžasné služby.
Odettestudio, Mala Lehota
Veľmi ďakujem pekne za promptnú vybavenie mojej objednávky
Daniela, Byster
Dakujem za skvelu dodavku. Kvety boil dorucene nacas. Krasna kytica a maly darcek od predajcu velmi potesili moju maminu.
E, Gemerska Horka
Som veľmi spokojná, kvety boli nádherné. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci.
Maria, Zelovce
Z kytice Sweet farebné frézie sa dnes bude tešiť maria - PRESOV 1
Z kytice Kytica farebná gypsophila sa dnes bude tešiť Andrea - Žilina