Doručenie bez obmedzení v SR

DIY kytica - Eukalyptus Cinerea do vázyEukalyptus patrí k atraktívnym typom zelene, ktorý sa vyznačuje silnou arómou a liečivými účinkami. ... Viac


19,99 € s DPH


Dostupné skladom
Najbližšie doručenie kuriérom v SR - Zajtra 29.01.2021
Osobný odber - Dnes 28.01.2021 8:00 - 18:00 hod

Produkt s obmedzeným doručením. Objednávku je možné doručiť každý deň do 05.02.2021.


 

Popis

Odroda Cinerea sa navyše vyznačuje striebristou farbou, ktorá pôsobí veľmi sviežo. Tento druh eukalyptu vydrží pekný aj po uschnutí. Vytvorte si modernú kyticu do vázy a navoďte si pohodovú atmosféru doma. Starostlivo sme vybrali pre Vás tento druh Eukalyptu, aby vám vydržal čerstvý 5 dní a po usušení aj niekoľko mesiacov.

Špecifikácia

30 cm Výška 25 cm Priemer
EAN: 14158
Farba: Zelená

30 x Eucalyptus rez
1 x Stuha ozdobna


Kvetinové menu

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za doručenie kytice, za Váš super prístup. Kytica bola nádherná a radosť obrovská.Ďakujem ešte raz, určite vaše služby využijem znova a budem Vás s radosťou odporúčať všetkým mojim známym.Želám Vám veľa spokojných zákazníkov a radosť z Vašej krásnej práce.

Hanka zo Slovenska

Ďalšie vyjadrenia

Jozefa

Z kytice Elite červené ruže Grand sa dnes bude tešiť Jozefa - Bratislava - Ružinov

Katarina

Z kytice Kytica Letana 9 sa dnes bude tešiť Katarina - Žilina

Kto sa ešte bude tešiť?

Karina a Martin
Kvety.sk som oslovil, keď som hľadal spoločnosť, ktorá by pripravila vysnívanú svadobnú kyticu pre moju Karinku. Im sa to podarilo. Neskôr sme sa rozhodli spolupracovať dlhodobo, a veľmi sa z tejto spolupráce tešíme. Sme spokojní so službami, aj ochotou zamestnancov... veď ktorú ženu by nepotešila kytica len tak hocikedy? :)
whywetravelsk.com
Karina a Martin
>
<