Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Darčekový set pre cyklistov



Darčeková sada pre všetkých cyklistov, ktorá obsahuje: ručnú pupmu na bicykel, úložný šedý box, reflexnú vestu, zámok na bicykel, ručnú pupmu, popruh na batožinu, utierku z mikrovlákna a reflexné rukavice.


Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku


 

Špecifikácia

20 cm Výška 30 cm Priemer
EAN: 12296
Farba: Sivá
Príležitosti: Deň otcov
Určenie: Muž

Darčekové sety sú starostlivo zabalené a zasielané v darčekových prepravných krabiciach spoločnosti Kvety.sk.


Recenzie

MD

Najkrajšie kvety na svete, odporúčam...

Monika, Dobroc

LN

Veľmi sme boli spokojní ,kvalitne služby

Lenka, Novacany

MD

Ďakujeme. Úžasné, krásne. Veľmi potešili.

Marian, Detvianska Huta

AN

Kvetinky krásne a vždy doručené na čas. Objednané viackrát a vždy maximálna spokojnosť. Ďakujem

Alena, Nalepkovo

NS

Dobrý deň, Veľké ĎAKUJEM patrí Vám , za moju vybavenu objednávku z 29.10.2021.Kytica bola ozaj nádherná k spokojnosti obidvoch strán. Prajem Vám , aby vaše kytice stále tešili vaších zákazníkov. Naďa Riečanová

Nada, Sirnik

VR

Krásna kytička, danú osobu veľmi potešila a aj slzička vyšla.

Valéria, Rakusy

PL

Velka spokojnost, ci uz s predchadzajucimi dodavkami kytic, alebo aj s velmi ustretovym riesenim reklamacie.

Peter, Lubica

DS

Vrelo odporúčam túto donášku kvetov! Kytička potešila na narodeniny moju Mamku ????

Dominička, Spisska Nova Ves

DS

S touto službou som veľmi spokojná. Odporúčam.

Dominika, Stupava

MM

Nádherné prekvapenie, čerstvé kvety, bezpečné zabalené, promtne doručené... Ďakujem

Miriam, Macov

KP

Pouzivam sluzbu Kvety.sk uz urcite 10-12 rokov a som velmi spokojna s kvalitou servisu, kompetencie pracovnikov a aj samotnej ponuky a akcii.

Kristina, Pstrusa

LD

Ive been ordering from Kvety.sk for a few years now as I live abroad and not able to see my family very often , especially on birthdays, holidays ,and sadly during this pandemic. My mum loves Freesias and they look great every time! Very efficient, always on time and fresh beautifully arranged flowers. The fact that I can pay through PayPal is also one of the main reasons why Kvety.sk is the ideal solution for me. Thank you again! Happy customer

Linda, Dvorniky

PS

Jednoduchý výber aj objednávka, bezproblémová platba a rýchle doručenie. Kvety krásne, čerstvé a bezchypné.

Peter, Skalica

MV

Už pár krát som využila Vaše služby a ešte som nebola sklamaná. Srdečne ďakujem

Marta, Velke Kozmalovce

ZC

Vaše služby som využila už niekoľkýkrát a opäť s veľkou spokojnosťou. Krásna kytica urobila našej mame veľkú radosť. Ďakujem.

Zuzana, Cierny Balog

SV

Dakujeme za kvety dorucene mamicke k narodeninam. Kytica bola pekna a cerstva.

Svetlana, Vyskovce Nad Iplom

TL

Štandardne kvalitné kvety a doručenie bez problémov. Dlhodobo spokojný!

Tibor, Lozorno

MB

Maximálna spokojnosť.

Martin, Banska Bystrica

ZT

Veľmi ďakujem, že vďaka Vašej službe sa podarilo doručiť nádhernú kyticu mojej sestre do Humenného, veľmi sa potešila a kytica je nádherná

Zuzana, Trnava

ER

Super spolupráca, perfektné doručenie v danom čase.

Eva, Rakusy

MD

Všetko super, ďakujem

Monika, Dolny Kubin

AP

siroky sortiment, rychle vybavenie objednavky a dodanie. maximalna spokojnost

Anna, Pezinok

KL

Ďakujem som veľmi spokojná, kytica potešila a je nádherná.

Katka, Lehota Nad Rimavicov

EL

Kvety sme dali poslať sestre. Došla nádherná kytica, zo sviežich kvetov a vynikajúcimi orechovými čokoládami. Bola úplne nadšená a my tiež. Veľmi pekne ďakujeme. Milá služba. Určite ju ešte niekedy využijeme:o))

Eva, Lubica

>
<


Komu sme dnes spravili radosť?

Marta

Z kytice Rozeta sa dnes bude tešiť Marta - SEDLISKA

Veronika

Z kytice Srdce červené ruže srdiečka sa dnes bude tešiť Veronika - KOSICE 11

Kto sa ešte bude tešiť?