Doručenie kamkoľvek v SR, ČR a HU

Dany Kolekcia luxusných bonbónov 160g T16



Ručne robená čokoláda najvyššej kvality z pravej čokolády s originálnou receptúrou. ... Viac


Vypredané

 

Popis

V kolekcii luxusných praliniek z čokoládovne Dany - svet čokolády nájdete 16 výnimočných chutí orechových, likérových, ovocných, karamelových, či medových praliniek v horkej, mliečnej aj bielej čokoláde.

Špecifikácia

EAN: 8542
Balenie: 160 g
Značka / Výrobca: DANY – svet čokolády, Nový Svet 52, 974 01 Banská Bystrica

 

Zloženie: Kakaová hmota, kakaové maslo, cukor, polotučné sušené mlieko, smotana, maslo, jahodové pyré, maracujové pyré, glukózový sirup, med, lieskovo-oriešková pasta (lieskové oriešky, cukor, emulgátor: sójový lecitín), drvené francúzske palacinky (pšeničná múka, cukor, dehydrovaný mliečny tuk, rastlinný tuk, mliečne proteíny, mliečny cukor, soľ, jačmenný slad, kypridlo E500III), lieskové oriešky, kokosová pasta (rastlinný tuk, cukor, sušené mlieko, mliečny cukor, sójový lecitín, kokosová príchuť), lieskovo orieškový nugát (cukor, lieskové oriešky, kakaové maslo, kakaová masa), sladené kondenzované mlieko (polotučné mlieko, cukor), stužený rastlinný tuk, soľ, aróma, emulgátor: E471, lime juice (voda, cukor, koncentrovaná citrónová a limetková šťava, prírodná citrónovo-limetková príchuť, konzervačná látka E202), levanduľa, cereálne guľôčky v bielej čokoláde (biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, plnotučné sušené mlieko, srvátka, emulgátor sójový lecitýn, prírodná vanilková aróma), pšeničná múka, cukor, pšeničný slad, pšeničný škrob, kypridlo E500III, soľ kakaové maslo, prírodná aróma, glukózový sirup, E414, rastlinný tuk, modifikovaný škrob), dextróza, jahodová drvina, dekoračný cukor (dextróza, škrob, hydrogenovaný rastlinný tuk, aróma), pectogel, kyselina citrónová, Marc de champagne (biela čokoláda /59%/ (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková esencia), smotana /24%/, Marc de Champagne /7%/, cukor, srvátka), dekoračný cukor (dextróza, škrob, hydrogenovaný rastlinný tuk, aróma), kandizovaná pomarančová kôra (pomarančová kôra, glukózovo-fruktózový sirup, cukor, regulátor kyslosti: E330, konzervačná látka: E220), Cointerau, Balileys, Whiskey, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková esencia.

Alergény: MLIEKO, SÓJA, ORECHY, LEPOK

Priemerné výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota: 2406 kj / 577 kcal
Tuky 49,6 g
z ktorých nasýtené mastné kyseliny 48,5 g
Sacharidy 38,2 g
z toho cukry 22,7 g
Vláknina 1,4 g
Bielkoviny 8,1 g
Soľ 0,0 g

Recenzie

Super

Erika, Žilina

MB

Vyborne cokoladky

Milota, Bratislava - Nové Mesto

KC

Nemôžem sa vyjadriť k hodnoteniu produktu lebo bol darovany, Ale vzhľadovo vyzerá dobre.

Kristína, Chrabrany

MM

Chutne a krásne čoko bonbóny.

Martuška, Malá Čausa

SL

opatovne velka spokojnost, spolahlive dorucenie, kytica nadherna, koresponduje s original obrazkom, dakujeme!!!

Slavka, Liptovsky Mikulas

MB

Uz niekolko krat sme vyuzili Vasu sluzbu a vzdy sme nadmieru spokojni! Kvety su vzdy cerstve a krasne a dlho vydrzia! Ci ako narodeninovy darcek alebo len tak pre potesenie vzdy je to TOP! Dakujeme ️

Michaela, Bystrany

DP

Kvety splnili účelu, a to darček k 40tym narodeninám, už po druhý krát dom objednala a som nadmieru spokojná

Daniela, Podivin

PL

Veľká spokojnosť. Odporúčam,len škoda že nemajú rozvoz cez víkend. Kvety boli pre manželku k narodeninám no v predstihu o deň skôr..

Pavol, Liptovsky Mikulas

AV

Ste skvelí

Alexander, Vrbov

šS

Kvety.sk všetko super len prístup prepravnej služby katastrofa, keď som preberal obe zásielky tak to vyzeralo ako keby tie krabice niekto dokopal a na otázku či by to ten kuriér prebral v takomto stave mi odpovedal, že mi toho máme veľa a keď nechcem nemusím prebrať. Keby nebol piatok poobede a tie kvety nepotrebujem, tak to určite nepreberiem. Tak nech tu prácu nevykonáva, keď toho majú veľa. Úplne to pokazilo celý efekt tejto zákazky.

štefan, Sala

MM

Služby na úrovni. Nikdy nesklamú :)

Marek, Mala Lehota

EP

spokojná so spoluprácou, aj na odľahlejšie miesto doručili kyticu v termíne akom informovali pri objednávke.

Erika, Petrovany

MT

Zásielka prišla presne ako mala, kytica bola nádherná, maximálna spokojnosť.

Monika, Trnava

JV

Objednane v sobotu vecer a dorucene v pondelok, speedy delivery. Krasne cerstve tulipany s eukapypus. Kvety.sk mate 100% spokojnosti od zakaznika. Odporucam vsetkym. Jozef - Kosice

Jozef, Vazec

ML

Spokojnosť pri každej objednávke.

Martina, Lieskovec

šS

Ďakujem za vaše služby, ktoré robia ľuďom radosť. Ste super :)

šipikalová, Sasova

RB

Vsetko bolo na urovni, nekomplikovane a donaska vyzerala nadherne, preto davam plny pocet bodov. Do buducna by som mozno poradil moznost vybrat si pri objednavani nejake 2-3 hodinove casove okno, nie len "cely den", kludne aj za priplatok. Da sa zial aktualne objednat len ludom, ktory su cely den na jednom mieste (takych je samozrejme malo), alebo si o nich myslime, ze budu.

Richard, Bojnice - Kupele

BR

Krásne kytice, rýchle dodanie,kvalitná komunikácia,vrelo odporúčam :)

Becki2851, Rimavska Sobota

OM

Krásne, krajšie ako v ponuke.

Oľga, Machalovce

ZS

Nádherná bohatá, krasne farebná a čerstvá kytica (čo zďaleka nie je štandard!) , doručená na čas a bez problémov! Veľmi doporučujem, objednávala som už 3.X a vždy naprosto spokojná :) ďakujem

Zuzana, Senica

MH

vsetko ok ako vzdy. este keby sa dala dobierka dorucit v urcity cas bolo by to perfektne

Milan, Horna Poruba

TB

Extrémne spokojný objednávam už xy-nty krat a ani jeden krát sklamanie. vrelo odporúčam

Timotej, Boksa

EL

Doporučujem, objednavala som kvety zo zahraničia pre doručenie na Slovensko a všetko prebehlo super. Kytica veľmi potešila :). Ďakujem

Emiliam, Lomnica

IV

Perfektný servis Rýchlosť dodania Ceny Odporúčam

Ivan, Vysna Pokoradz

>
<


Kvetinové menu

Komu sme dnes spravili radosť?

Vera

Z kytice Kytica Letana 36 sa dnes bude tešiť Vera - Čadca

Veronika

Z kytice Elite červené ruže a frézie sa dnes bude tešiť Veronika - Bratislava - Staré Mesto

Kto sa ešte bude tešiť?