Kvety, donáška kvetov, internetový obchod s kvetmi, kvetinárstvo, Bratislava, Košice

Donášková služba kvetov a darčekov na Slovensku aj do celého sveta. Exkluzívne kytice viazané Floristami spoločnosti Kvety.sk. Podarujte krásne kytice plné čerstvých kvetov. Online kvetinárstvo Bratislava, Košice.

facebook
twitter
nic nic nic Výber jazyka
sk SVK
 
logo
Rýchly kontakt
+421 915 84 84 00
 
  0 EUR
  Kvety     Vône     Chute     Darčeky     Svadby     Do sveta   Vlastná kytica
 
 
Najpredávanejšie
  1. Sweet tulip color
  2. Amore Ruža Red
  3. Perla ruža tulip color
  4. Amore Ruža Color
  5. Perla ruža color Valentín
  6. Craspedia cervena
  7. Nevinnosť - smútočná
  8. I love Metaxa
  9. Bailando
  10. Jarný aranžmán 11
 
Posledné doručenia
  1. TOMASOVCE(SK)
  2. NOVE ZAMKY(SK)
  3. TOMASOVCE(SK)
  4. BANSKE(SK)
  5. LEOPOLDOV(SK)
  6. CAB(SK)
  7. MARTIN(SK)
  8. KOSICE 1(SK)
  9. HUMENNE(SK)
  10. DUBRAVA(SK)
mapa radosti
 
 Tlačová sekcia / Náš príbeh
 
Vznik spoločnosti

Spoločnosť Kvety.sk s.r.o. otvorila internetovú predajňu na doméne www.kvety.sk v roku 2005. Internetová predajňa bola jednoduchá čo do grafiky tak aj ponuky tovaru. Sortiment predajne sa neustále rozširoval a pôvodný návrh nespĺňal kapacitné ani informačné nároky.
Kvety, Vône, Darčeky a Chute, Dražba kytíc

V roku 2007 stránka získala nové vizuálne prevedenie s prepracovanejšou grafikou. Celý obchod bol rozdelený do 4 veľkých okruhov – Kvety, Vône, Darčeky a Chute. Každý z nich reprezentoval inú oblasť produktov, ktoré boli odlíšené aj farebne. Nové vizuálne prevedenie ponúkalo zákazníkom viac informácií o aktuálnych akciách, novinkách a najpredávanejších produktoch. Ďalšou oblasťou, ktorá súvisela s novým členením stránky boli Aukcie. Dražby kytíc sa mohli zúčastniť zákazníci s minimálne jednou objednávkou. Výhodný nákup bol viazaný na predný dátum dodania.
Svadby a Do Sveta, Kytica a venovanie podľa seba

V roku 2009 sa opäť obohatil obsah internetovej predajne Kvety.sk. Nová verzia predajne získala dva nové okruhy. Svadby sú v živote veľmi významné udalosti a spoločnosť Kvety.sk sa rozhodla pomôcť pri voľbe vhodnej kvetinovej výzdoby. Stále sa hromadiace požiadavky na doručenie v zahraničí spoločnosť Kvety.sk podnietili sprostredkovat doručenie do 38 krajín. Individuálne požiadavky zákazníkov na úpravu počtu kvetov v kytici boli ďalším impulzom pre rozvoj predajne. Spoločnosť Kvety.sk umožnila zákazníkom vytvoriť si kyticu na želanie. Zákazník si mohol zvoliť druh, farbu a počet kvetov. Nemenej dôležitou súčasťou rozšírenej funkcionality stránky bola možnosť vytvoriť venovanie s vlastnou fotografiou a textom tzv. Vlastné venovanie.
Prehľadnosť a jednoduchosť

Predajňa v sebe zahŕňala veľa informácií a zákazník si mohol vybrať zo širokej ponuky možností, ktoré mu predajňa ponúkala. Informácií bolo natoľko veľa, že zákazníci sa stále častejšie obracali na telefonickú podporu s požiadavkou zadať objednávku pomocou operátora call centra. Spoločnosť Kvety.sk sa rozhodla riešiť túto situáciu sprehľadnením celého procesu vystavovania objednávky, lepšou orientáciou na stránke a podrobnejšími informáciami ohľadne servisu, ktorý spoločnosť Kvety.sk poskytuje. V štvrtej verzii internetovej predajne bola viac prepracovaná aj vlastná kytica, kedy si zákazník už jednotlivé druhy kvetov môže kombinovať a vytvárať si tak unikátne kytice.
 
tulipány   bábika   kvetinový   auriga     kytice   vône   šperky   dezert   ľalie   slnečnice   karafiáty   kvety   frézie   plyšový medvedík   calvin klein   čokoláda   kolekcie   valentínska kytica   gerbery   donáška kvetov   muse   ruže   whisky   náušnice   darček   valentínka   náhrdelníky   versace   in eterno  
 
SAEC - Bezpečný nákup      U nás nakupujete bezpečne. Kvety.sk sú certifikovaným internetovým obchodom
 
INFORMÁCIE
NAKUPUJTE U NÁS
FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI
KVETY.sk PORTÁL
RÝCHLY KONTAKT
0915 84 84 00
info@kvety.sk
 
Copyright (c) 2004 - 2013 Kvety.sk, s.r.o., Powered by ORIM
is_clovek