Kvety, donáška kvetov, internetový obchod s kvetmi, kvetinárstvo, Bratislava, Košice

Donášková služba kvetov a darčekov na Slovensku aj do celého sveta. Exkluzívne kytice viazané Floristami spoločnosti Kvety.sk. Podarujte krásne kytice plné čerstvých kvetov. Online kvetinárstvo Bratislava, Košice.

facebook
twitter
nic nic nic Výber jazyka
sk SVK
 
logo
Rýchly kontakt
+421 915 84 84 00
 
  0 EUR
  Kvety     Vône     Chute     Darčeky     Svadby     Do sveta   Vlastná kytica
 
 
Najpredávanejšie
  1. Sundance
  2. Amore Ruža Red
  3. Phalaenopsis - červená orchidea
  4. Tulip Love
  5. Letná lúka
  6. In Eterno Flower box Red
  7. Srdce pre maminku
  8. Aranžmán v prútenom košíku
  9. Horúce srdce sunny
  10. Phalaenopsis - žltá orchidea
 
Posledné doručenia
  1. NITRA(SK)
  2. CADCA(SK)
  3. BRATISLAVA(SK)
  4. BRATISLAVA(SK)
  5. BRATISLAVA(SK)
  6. okr. Považská Bystrica(SK)
  7. PRIBYSLAV (HAVLICKUV BROD(CZ)
  8. GALANTA(SK)
  9. PRESOV 1(SK)
  10. CECHY(SK)
mapa radosti
 
 Spôsob úhrady

Tatrabanka, a.s.

Číslo účtu: 2620 756 756/1100
Variabilný symbol: Číslo objednávky *
IBAN: SK34 1100 0000 0026 2075 6756
SWIFT (BIC): TATR SK BX


Slovenská sporiteľňa, a.s.

Číslo účtu: 402 57 44 88/0900
Variabilný symbol: Číslo objednávky *
IBAN: SK57 0900 0000 0004 0257 4488
SWIFT (BIC): GIBA SK BXCitfin (pre platbu v českých korunách)

Platba poštovou poukážkou na pošte
Zberný účet: 226069801/0300 **
Variabilný symbol: 36641715
Špecifický symbol: Číslo objednávky *

Platba bankovým prevodom
Číslo účtu: 1014471/2060
Variabilný symbol: Číslo objednávky *
IBAN: CZ 3520 6000 0000 0001 014471
SWIFT (BIC): CITF CZ PPXXX


* Bez zadania správneho variabilného čísla nebude možné Vašu platbu identifikovať.

** Zberný účet slúži na zrýchlenú platbu prostredníctvom Českej pošty. Je potrebné uviesť Variabilný symbol 36641715
Vychádzame našim zákazníkom v ústrety a stále sa snažíme rozširovať možnosti, ktorými naši zákazníci môžu v našom internetovom obchode zaplatiť.

Po vystavení objednávky Vám stránka ponúkne všetky on-line platobné nástroje, ktoré sme pre Vás implementovali ako aj všetky potrebné informácie na platbu mimo internetových platobných brán. Nižšie nájdete všetky môžnosti, ktoré Vám ponúkame.
 
Platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club)
Platba kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Môže sa jedna jednak o kreditnú tak aj o debetnú kartu. Platba kartou je najrozšírenejší spôsob platby nielen na Slovensku ale aj v zahraniční. Výhodou je rýchlosť realizácie úhrady bez ďalšieho dokladovania platby. Kartou môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine Vám kartu vydala a v akej mene máte vedený účet (pri úhrade dochádza k automatickému prepočtu). Pri platbe stačí zadať len číslo karty a jej platnosť. Mnoho zahraničných bánk pristúpilo k 3D secure ochrane kariet, kedy je potrebné doplniť doplňujúce informácie o držiteľovi karty. Zadávanie týchto informácie prebieha na kryptovanej stránke Tatra banky. Spoločnosť Kvety.sk nemá tieto informácie k dispozícii. (Viac informácií o službe CardPay)
Kartami VISA Electron je možné platiť iba v prípade, že obsahujú tzv. CV kód (3- miestny číselný kód za číslom karty na zadnej strane za podpisom) Číslo karty musí mať 16 čísel.
Internet banking
Platba on-line, ktorú zabezpečuje vždy konkrétna banka predstavuje pohodlný spôsob ako uskutočniť platbu. Predchádzate zdĺhavej návšteve banky (pošty) a ručnému vypisovaniu tlačív. Stačí mať zriadený účet v niektorej z bánk, ktoré túto službu ponúkajú (zoznam je uvedený nižšie) a samozrejme mať aktivovanú službu internet banking. Po vystavení objednávky Vám vždy ponúkneme všetky on-line nástroje pre úhradu. Stačí si vybrať ten Váš a postupovať podľa pokynov Vašej banky. Všetky informácie o Vašej objednávke ako je suma, variabilný symbol, číslo účtu obchodníka sú už predvyplnené. Máte teda istotu, že úhrada bude realizovaná korektne.
TatraPay

Prostredníctvom služby TatraPay zaplatíte ak ste klientom Tatra banky a máte aktivovaný Internet banking.
(Viac informácii o TartaPay)
SporoPay

Prostredníctvom služby SporoPay zaplatíte ak ste klientom Slovenskej sporitelni a máte aktivovaný Internet banking. (Viac informácii o SporoPay)
ePlatbyVUB

Prostredníctvom služby ePlatby VÚB zaplatíte ak ste klientom VÚB banky a máte aktivovaný Internet banking. (Viac informácii o ePlatbyVUB)
UNI Platba

Prostredníctvom služby UNI platba zaplatíte ak ste klientom UniCredit Bank a máte aktivovaný Internet banking. (Viac informácii o UNI Platbe)
PayPal

Ak nemôžete úhradu uskutočniť službou CardPay a vlastníte PayPal účet, môžete Vašu objednávku uhradiť prostredníctvom Vášho overeného účtu. Služba je spoplatnená sumou 0,99 €
 
Pozor! Spoločnosť Kvety.sk sa žiadnou cestou nemôže dostať k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte. Všetky informácie zadávate na zašifrovanej stránke danej banky. Informácie, ktorá banka poskytuje spoločnosti Kvety.sk sú len informácie o úspechu príp. neúspechu realizácie danej transakcie.
Bankový prevod / Vklad na účet
Vklad na účet predstavuje alternatívu pre zákazníkov, ktorí z akehokoľvek dôvedu nemôžu využiť on-line platbu. Prostredníctvom priameho vkladu na náš účet v Tatra banke môžete uhradiť veľmi jednoducho. Stačí si vytlačiť formulár pre bankový prevod a prísť s ním do Tatra banky. Podľa predlohy vypísať vkladový lístok a je hotovo.
Ak vo Vašom meste Tatra banka nemá zastúpenie, je možné platbu uskutočniť aj bankovým prevodom. Tu je potrebné zaslať nám kópiu príkazu buď faxom na číslo +421(0)45 5249235 alebo e-mailom na adresu info@kvety.sk.
Pre zákazníkov z Českej republiky je k dispozícii aj český účet vo finančnom dome Citfin. Všetky potrebné informácie Vám ponúkame v prehľadnej podobe v tlačovom formuláry pod daným spôsobom platby.
V prípade, že pre Vás prichádza do úvahy len platba na Slovenskej pošte, ani to nie je problém. Stačí si vytlačiť predlohu, ktorá Vám pomôže pri zadávaní platby na pošte. Tu je tiež potrebné zaslať nám kópiu ústrižku o úhrade buď faxom na číslo +421(0)45 5249235 alebo e-mailom na adresu info@kvety.sk
V prípade, ak nám potvrdenie o úhrade nezašlete včas t.j. 1 pracovný deň pred doručením do 16:00 hod. Vaša objednávka nebude doručená v zadaný dátum.
 
auriga   Valentín   šperky   gerbery     náušnice   dezert   in eterno   čokoláda   náhrdelníky   darček   ruže   valentínka   valentínsky darček   karafiáty   muse   ľalie   kvetinový   tulipány   prekvapenie   versace   kvety   víno   plyšový medvedík   kolekcie   kytice   calvin klein   whisky   slnečnice   vône  
 
SAEC - Bezpečný nákup      U nás nakupujete bezpečne. Kvety.sk sú certifikovaným internetovým obchodom
 
INFORMÁCIE
NAKUPUJTE U NÁS
FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI
KVETY.sk PORTÁL
RÝCHLY KONTAKT
0915 84 84 00
info@kvety.sk
 
Copyright (c) 2004 - 2013 Kvety.sk, s.r.o., Powered by ORIM
is_clovek