Kvety, donáška kvetov, internetový obchod s kvetmi, kvetinárstvo, Bratislava, Košice

Donášková služba kvetov a darčekov na Slovensku aj do celého sveta. Exkluzívne kytice viazané Floristami spoločnosti Kvety.sk. Podarujte krásne kytice plné čerstvých kvetov. Online kvetinárstvo Bratislava, Košice.

facebook
twitter
nic nic nic Výber jazyka
sk SVK
 
logo
Rýchly kontakt
+421 915 84 84 00
 
  0 EUR
  Kvety     Vône     Chute     Darčeky     Svadby     Do sveta   Vlastná kytica
 
 
Najpredávanejšie
  1. Perla tulip color
  2. Perla ruža tulip color
  3. Amore Ruža Color
  4. Daily Joy Letný mix
  5. Zimona 10
  6. Valentínska dekorácia s hyacintom
  7. Magma
  8. Perla ruža color Valentín
  9. Kalanchoe Love
  10. Žiarivé ruže pink
 
Posledné doručenia
  1. HRINOVA(SK)
  2. POVAZSKA BYSTRICA(SK)
  3. BANSKA STIAVNICA 1(SK)
  4. HRNCIAROVCE N/PARNOU(SK)
  5. LEKAROVCE(SK)
  6. FILAKOVO(SK)
  7. CEBOVCE(SK)
  8. BANSKA BYSTRICA 1(SK)
  9. LEVICE(SK)
  10. LIPTOVSKA ONDRIASOVA(SK)
mapa radosti
 
 Lupeňový systém
S Kvety.sk získate vždy niečo navyše. Každý zákazník získa nielen darčekové balenie, kvalitné kvety a prvotriednu pohľadnicu s venovaním ale Vám vrátime aj časť Vašej úhrady. Z každej uhradenej objednávky Vám darujeme niekoľko lupeňov, ktoré môžete použiť namiesto peňazí pri Vašej ďalšej objednávke. Zoznámte sa bližšie s našim Lupeňovým systémom.
Čo je Lupeňový systém?
Lupene od Kvety.sk predstavujú bonusový systém pre všetkých online zákazníkov internetového portálu www.kvety.sk. Pri Vašej registrácii sa Vám automaticky vytvorí aj lupeňové konto, v ktorom si môžete v každom okamihu skontrolovať aktuálny počet Vašich lupeňov. Pri každom produkte môžete nájsť ikonu lupeňa s plusovou číselnou hodnotou. Toto číslo predstavuje počet lupeňov, ktoré Vám zapíšeme do Vásho lupeňového konta pri vystavení a uhradení objednávky na tento produkt. Hodnota lupeňov je stanovená na 1 € za kazdých 30 lupeňov.
Ako celý proces funguje?
Na stránkach www.kvety.sk si vyberiete z ponuky produkt napríklad kyticu Bailando v cene 29.69 €. Hneď pri názve kytice je zobrazený počet lupeňov za tento produkt.


 
Po zaplatení objednávky pribudne na Váš lupeňový účet 9 ks nových lupeňov. Históriu získavania a použitia lupeňov si môžete skontrolovať vo Svojom Prehľade v časti Moje lupene. Zíkané lupene sa zobrazuju zostupne od najnovších po najstrajšie. Vedľa ružového lupeňa sa vždy zobrazuje aktuálny stav Vášho lupeňového konta.

 
Pri Vašej ďalšej objednávke sa Vám v nákupnom košíku zobrazí možnosť využiť Vaše nadobudnuté lupene ako zľavu. Stačí len kliknúť na tlačítko “Použiť lupene” a hodnota lupeňov bude odpočítaná.

Zásady lupeňového systému
  • Do lupeňového systému môžu byť zaradení len zákazníci, ktorí sú registrovaní na stránkach spoločnosti Kvety.sk, s.r.o.
  • Lupene sú priraďované automaticky z riadne vystavených a zaplatených objednávok
  • V prípade, že zákazník si bude želať uhradenú objednávku stornovať, lupene budú z jeho účtu odpísané za stornovanú objednávku
  • Získané lupene sú neprenosné na iného zákazníka, platia len pre jeden používateľský účet
  • Lupene je možné využiť len ako zľavu na novú objednávku, finančné vyrovnanie nie je v rámci zásad systému prípustné a nie je naň žiadny právny nárok
  • Časové obmedzenie na vyčerpanie svojho konta sú 3 roky od poslednej aktivity na používateľskom konte. Po tomto termíne môže spoločnosť nazbierané lupene stornovať bez predchádzajúceho upozornenia používateľa,
 
víno   tulipány   frézie   donáška kvetov   kytice     versace   whisky   valentínsky darček   ľalie   dezert   kolekcie   calvin klein   slnečnice   prekvapenie   kvety   in eterno   náhrdelníky   darček   čokoláda   šperky   ruže   kvetinový   valentínska kytica   Valentín   náušnice   gerbery   valentínka   vône   karafiáty  
 
SAEC - Bezpečný nákup      U nás nakupujete bezpečne. Kvety.sk sú certifikovaným internetovým obchodom
 
INFORMÁCIE
NAKUPUJTE U NÁS
FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI
KVETY.sk PORTÁL
RÝCHLY KONTAKT
0915 84 84 00
info@kvety.sk
 
Copyright (c) 2004 - 2013 Kvety.sk, s.r.o., Powered by ORIM
is_clovek