Kvety, donáška kvetov, internetový obchod s kvetmi, kvetinárstvo, Bratislava, Košice

Donášková služba kvetov a darčekov na Slovensku aj do celého sveta. Exkluzívne kytice viazané Floristami spoločnosti Kvety.sk. Podarujte krásne kytice plné čerstvých kvetov. Online kvetinárstvo Bratislava, Košice.

facebook
twitter
nic nic nic Výber jazyka
sk SVK
 
logo
Rýchly kontakt
+421 915 84 84 00
 
  0 EUR
  Kvety     Vône     Chute     Darčeky     Svadby     Do sveta   Vlastná kytica
 
 
Najpredávanejšie
  1. Sweet tulip color
  2. Amore Ruža Red
  3. Perla ruža tulip color
  4. Amore Ruža Color
  5. Perla ruža color Valentín
  6. Craspedia cervena
  7. Nevinnosť - smútočná
  8. I love Metaxa
  9. Bailando
  10. Jarný aranžmán 11
 
Posledné doručenia
  1. BRATISLAVA 5(SK)
  2. MYJAVA(SK)
  3. TOMASOVCE(SK)
  4. NOVE ZAMKY(SK)
  5. TOMASOVCE(SK)
  6. BANSKE(SK)
  7. LEOPOLDOV(SK)
  8. CAB(SK)
  9. MARTIN(SK)
  10. KOSICE 1(SK)
mapa radosti
 
 Chránime Vaše súkromie
 
U náš sú Vaše údaje v bezpečí. Poskytnete nám len nevyhnutné informácie pre úspešné vybavenie Vašej objednávky.
Spoločnosť Kvety.sk sa snaží zabezpečiť čo možno najvyššiu úspešnosť doručenia Vašej objednávky. Za týmto účelom je nevyhnutné zhromažďovať základné informácie o zákazníkovi ako ja adrese doručenia. V priebehu registrácie a vystavovania objednávky nám poskytnete nasledovné údaje:
 
O objednávateľovi
  • vaša e-mailová adresa (jedinečný údaj, ktorým sa budete na stránku prihlasovať),
  • meno a priezvisko, presná adresa objednávateľa (údaje, ktoré budú použité pri vystavovaní faktúry),
  • telefonický kontakt (povinný údaj, pre prípad problémov s doručením, príp. s platbou),
  • IČO, DIČ, IČ DPH (v prípade ak máte záujem o vystavenie faktúry na firmu/živnosť)
 
O príjemcovi
  • meno a priezvisko, presná adresa príjemcu (meno kontaktnej osoby a miesto odovzdania zásielky),
  • telefonický kontakt (povinný údaj, pre zvýšenie úspešnosti doručenia),
  • názov spoločnosti (v prípade, doručenia do firmy, na pracovisko).


Kedykoľvek po prihlásení si v osobnom konte môžete všetky informácie o Vás skontrolovať, zmeniť príp. doplniť.

Všetky údaje o našich zákazníkoch a ich objednávkach sú prísne chránené a neposkytujú sa žiadnym iným subjektom. Výnimku tvoria subjekty, ktoré sa podieľajú na vybavení Vašej objednávky. Predovšetkým sa jedná o finančné domy (Vaše meno a adresa) a prepravné spoločnosti, ktoré zásielku doručujú (adresa doručenia, tel. kontakt na príjemcu). Tieto informácie sú poskytnuté vždy jednorázovo pre úspešné vybavenie konkrétnej objednávky.

Príjemca môže o informáciu o objednávateľovi tiež požiadať. V takomto prípade dochádza k žiadosti o súhlas so zverejnením mena objednávateľa. Bez tohto súhlasu spoločnosť Kvety.sk túto informáciu neposkytne.

Na stránkach spoločnosti Kvety.sk nezadávate žiadne citlivé informácie ohľadne Vašej platobnej karty alebo Vášho bankového účtu. Všetky v súčasnosti ponúkané on-line platobné operácie sú realizované na zabezpečených stránkach finančných domoch. Spoločnosť Kvety.sk disponuje len informáciou ohľadne úspechu príp. neúspechu danej finančnej transakcie, Vaše meno príp. číslo Vášho účtu. V žiadnom prípade spoločnosť Kvety.sk nedisponuje žiadnymi inými informáciami ako sú prihlasovacie údaje či zostatok na Vašom účte.

Spoločnosť Kvety.sk dočasne uchováva na svojom serveri informácie potrebné pre správne fungovanie obchodu (napr. odkiaľ a kedy ste na stránku www.kvety.sk prišli, čo Vás zaujalo a čo ste si vložili do nákupného košíka).

Pri registrácii môžete spoločnosti Kvety.sk zaškrtnutím príslušného políčka udeliť súhlas zasielať na Vašu e-mailovú adresu reklamné informácie a akciové ponuky. Tento súhlas však môžete kedykoľvek odvolať e-mailom alebo v osobnom konte v časti Osobné údaje. Vaše rozhodnutie budeme plne akceptovať a Všetky Vaše osobné údaje z reklamného informačného systému budú zmazané.

Spoločnosť Kvety.sk môže tretím stranám alebo verejnosti poskytnúť súhrnné štatistické informácie o zákazníkoch, návštevnosti, obrate a ďalšie údaje, avšak na základe nich nie je možné nijakým spôsobom identifikovať jednotlivých zákazníkov

Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov môžete nájsť v obchodných a reklamačných podmienkach spoločnosti Kvety.sk.

 
slnečnice     tulipány   prekvapenie   gerbery   in eterno   Valentín   calvin klein   náhrdelníky   karafiáty   versace   whisky   valentínska kytica   valentínsky darček   auriga   čokoláda   ruže   muse   dezert   kvety   kytice   víno   valentínka   bábika   donáška kvetov   vône   ľalie   plyšový medvedík   frézie   kvetinový  
 
SAEC - Bezpečný nákup      U nás nakupujete bezpečne. Kvety.sk sú certifikovaným internetovým obchodom
 
INFORMÁCIE
NAKUPUJTE U NÁS
FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI
KVETY.sk PORTÁL
RÝCHLY KONTAKT
0915 84 84 00
info@kvety.sk
 
Copyright (c) 2004 - 2013 Kvety.sk, s.r.o., Powered by ORIM
is_clovek